" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Україна вкладатиме гроші у власний нафтовидобуток

26/01/11

Україна в 2011 році планує придбати у Сінгапурі самопідйомну плавучу бурову установку (СПБУ) для роботи на шельфі Чорного моря з видобутку нафти. Про це повідомив прем"єр-міністр Микола Азаров у вівторок, 25 січня, на зустрічі з німецькими бізнесменами.

"Ми вкладатимемо гроші в розвиток нашого власного нафтогазового комплексу. Ось вже цього року в наших планах будівництво платформи для буріння свердловин на шельфі. Ведуться зараз переговори з Сінгапуром щодо придбання такої платформи", – сказав Азаров, повідомляє ТСН.

Він також відзначив, що переговори, що стосуються розробки шельфу Чорного моря, ведуться ще з рядом зарубіжних компаній.

"Ми надолужуємо втрачений час", – сказав глава уряду.

Нагадаємо, 20 грудня уряд дав дозвіл російському "Лукойлу" на розвідку та видобуток нафти і газу на Чорноморському шельфі на основі договіру спільної діяльності з "Чорноморнафтогазом". Спільний видобуток енергоресурсів дозволено на Одеському, Безіменному і Суботинському родовищах шельфу Чорного моря.


Джерело: ZAXID.NET

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: