antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українська міліція довела до інфаркту Голову наглядової ради тираспольського «Електромашу»

12/11/08
Триває боротьба НВ ЗАТ «Електромаш» (м. Тирасполь, Молдова) із українським беззаконням. Днями голова наглядової ради науково-виробничого підприємства брав участь у черговому судовому засіданні щодо повернення майна «Електромашу» – бази відпочинку в Одеській області. 

Однак після суду Миколу Симаченка затримали правоохоронці за постановою Суворівського райсуду м. Херсон від 10.10.2008 року. Рішення було прийнято заочно, М. Симаченко не мав жодного уявлення про те, що у відношенні нього було якесь судове засідання. Копію постанови йому також не надали.

Варто зазначити, що це вже не перша спроба затримати Голову наглядової ради НВ ЗАТ «Електромаш». Проте жодного разу ані повісток, ані постанов про порушення проти нього карної справи М. Симаченку не вручали. Хоча, згідно з чинним законодавством, спочатку Симаченку мали вручити повістку. А вже потім, якщо він ігнорував би її, до нього мали б застосували примусові заходи. Але все відбулося геть по-іншому, із порушенням законів України.  

Після затримання 6 листопада на виході з суду у м. Білгород-Дністровський, у Миколи Симаченка стався інфаркт. Його шпиталізували в місцеву лікарню і до палати, де перебуває Симаченко, приставили озброєний конвой, ніби там лежить не хвора людина, що бореться за майно СВОГО колективу, а кримінальний злочинець!

Протягом трьох днів, а саме стільки часу закон дає на обрання міри покарання та висунення  звинувачення, Симаченку нічого так і не інкримінували. Отже, його мають відпустити. 

Але пішов 5-й день і біля палати Симаченка в лікарні досі чергують правоохоронці.


Суть конфлікту. Більше 30 років НВ ЗАТ «Електромаш» володіє базою відпочинку у с. Затока м. Білгород-Дністровський Одеської області. У 2005 році з метою забезпечення господарської діяльності бази відпочинку в рамках законодавства України було створено Українсько-Молдавське Підприємство ТОВ «Електромаш» з долею в уставному капіталі НВ ЗАТ «Електромаш» 99,763 %, в якості іноземних інвестицій новоствореному підприємству було передано частину будівель та споруд бази відпочинку «Електромаш». Пізніше НВ ЗАТ зіткнулося з рейдерськими діями, направленими на банкрутство УМП ТОВ «Електромаш» з метою заволодіння майном – базою відпочинку. Посадова особа УМП ТОВ «Електромаш» Сусловський Е. Г., порушуючи ст. 10 Закону України «Про господарські товариства», без погодження з учасниками товариства, у змові з директором ТОВ «Рубін» (м. Дніпропетровськ») Паляєвим А. Е. уклали договір постачання на суму 4 749 000 грн., направлений на спричинення збитків, банкрутства УМП ТОВ «Електромаш» та заволодіння майном (базою відпочинку) головного засновника УМП – НВ ЗАТ «Електромаш».

Незаконні дії по заволодінню власністю бази відпочинку «Електромаш» здійснювали  підприємства: ТОВ «Рубін», директор Паляєв А. Е., «Кадис», директор Ісаєв Д. В., ТОВ «Медична техніка та фармакологія», директор Побуділіна О. М. Усі – з міста Дніпропетровськ. Вказані фірми у змові здійснили шахрайські (рейдерські) дії, вони є підставними, не здійснюють господарську діяльність, керуються одними й тими ж особами.

Двічі - 22.03.2008 та 08.10.2008 - за сприяння правоохоронних органів найманими охоронцями відбулося силове захоплення бази відпочинку.

Рейдерську атаку було здійснено за участі правоохоронних органів, Білгород-Дністрвського міськрайсуду, господарських судів Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Київської областей та Запорізького апеляційного господарського суду, а також судів м. Києва.

Ситуація, що склалася, створює негативний імідж України на світовій арені в контексті реалізації конституційного права на неупереджене судочинство.


 
 
Наталія Ренгевич

Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: