antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українські авіаперевізники долеталися

02/12/08
Зниження попиту на авіаперевезення вже почалося й в Україні.

За даними Міністерства транспорту й зв"язку, Україна випередила європейські країни по темпам росту авіаперевезень.

За 11 місяців цього року приріст склав 30%, тоді як у світі останні кілька місяців спостерігається зниження авіаперевезень.

Однак учасники ринку відзначають, що зниження продажів вже почалося й в Україні: якщо в перші дев"ять місяців було продано стільки ж квитків, скільки за весь 2007 рік, то в жовтні й листопаді продажі знизилися в середньому на 10%.

Авіаперевезення в Україні виросли на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

"Цього року на український ринок прийшла перша низькобюджетна компанія - Wizz Air, більша кількість громадян отримала можливість літати",- заявив голова Мінтрансу Йосип Вінський.

За даними Дердавіаадміністрації, тільки за дев"ять місяців поточного року пасажиропотік в Україні склав майже 5 млн. людей, що дорівнює показнику за весь 2007 рік.

Світові авіаперевізники останні кілька місяців зазнають збитків. У вересні, за даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), пасажиропотік у світі зменшився на 2,9% у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року.

"Навіть сприятливої звістки про те, що нафта подешевшала майже вдвічі, недостатньо, щоб компенсувати наслідки зниження попиту",- відзначав генеральний директор IATA Джованні Бізіньяні.

За його словами, збитки індустрії цього року можуть перевищити суму в 5,2 млрд. дол., що раніше прогнозувала асоціація.

Українські авіаперевізники відзначають, що вже почали відчувати зниження попиту на свої послуги.

У першому півріччі кількість перевезень збільшилася завдяки зростанню добробуту населення, пояснює віце-президент з продажів і маркетингу "Міжнародних авіаліній України" Сергій Фоменко.

"Але зараз люди заощаджують на всьому. Наша авіакомпанія скоротила більше 50% чартерних програм",- відзначає заступник директора з маркетингу й продажів авіакомпанії "Роза вєтров" Олег Максимов.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: