antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українські дороги стануть платними

19/01/09
Незабаром проїзд деякими українськими магістралями може стати платним.

Домовленості Путіна і Тимошенко - "не принизити Росію й не образити Україну"?

Верховна рада прийняла закон, який передбачає впровадження плати за проїзд деякими магістралями.

Очікується, що документ дозволить залучити в українські проекти іноземні компанії, які відмовлялися брати участь в будівництві магістралей через відсутність гарантій компенсації з боку держави.

Держава гарантує інвестору певну інтенсивність руху по новій магістралі або компенсацію збитків у разі невідповідності траси належному рівню. "В Україні дотепер не реалізований жоден концесійний проект (залучення приватного сектору в управління державними власністю – ТСН.ua), саме з цієї причини: інвестори не були упевнені, що зможуть повернути кошти, вкладені у будівництво дороги, у разі нижчої інтенсивності руху по ній в порівнянні з розрахунковою", - прокоментував ситуацію директор компанії "Альтком" Ігор Карнаков.

За словами керівника Укравтодору пана Гуржоса, новий закон передбачає можливість будь-якої концесійної моделі, зокрема поширену в Європі експлуатаційну модель концесії, коли інвестор кошти засоби в проектування, фінансує будівництво дороги, експлуатує її, а держава протягом договірного терміну (близько 25 років) повертає йому вкладені кошти. Саме цей механізм дозволить побудувати нові автотраси в Україні - більшість існуючих магістралей (загальна протяжність - 170 тис. км) будувалася в 50-70-ті роки: тоді передбачалися менші об"єми вантажопотоків. "Крім того, через відсутність коштів у бюджеті вже пропущено від двох до чотирьох капітальних ремонтів окремих доріг", - підкреслив Вадим Гуржос.

Максимальний і мінімальний розміри платні за користування магістралями визначає Кабінет міністрів. Обов"язковою умовою для інвестора є будівництво або реконструкція об"єкту концесійної угоди. У законі також збережена норма про необхідність наявності безкоштовної дороги - альтернативи платній трасі.


Джерело: TCH.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: