antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українські компанії зосередилися на економії

29/09/08
Підприємства скорочують інвестиційну діяльність, зменшують премії співробітникам, а також відмовляються від рекламних послуг, повідомляє газета "Дело".

Через дефіцит засобів компанії зупинилися в розвитку. У першу чергу це торкнулося ринку нерухомості. Попит на квартири різко знизився, що призвело до скорочення обсягів будівництва.

"Найбільше постраждали девелоперські компанії в столиці. Вона стала занадто тісною для величезної кількості будівельників", - зазначає видання. Багато компаній переорієнтуються на будівництво за межами Києва.

Банки погрожують тимчасово заморозити інвестиційні проекти. За словами заступника голови правління компанії "Фінанси та Кредит" Ігоря Львова, на період кризи установа займатиме вичікувальну позицію. Банк має намір відмовитися від вкладення коштів як у вже існуючі, так і в нові проекти.

Значні кошти компанії заощаджують на фонді заробітної плати. У першу чергу вони припиняють підвищувати оклади своїм співробітникам, а також урізають виплату премій і бонусів.

Так, за словами прес-секретаря Маріупольського меткомбината ім. Ілліча Сергія Магери, підприємство знизило обсяги виробництва в зв"язку з тим, що зменшився попит на його продукцію з боку будівельних компаній. Тому через невиконаний план частина працівників комбінату залишиться без премій.

Авіакомпанії намагаються скоротити витрату палива. "Ми використовуємо вінглети - невеликі додаткові площини на закінцівках крила, що збільшують підйомну силу", -повідомила "Ділу" прес-секретар "Міжнародних авіаліній України" Євгенія Сацька.

Експерти ж констатують, що це далеко не єдина стаття економії авіаперевізників.

"Кілька місяців тому українські авіакомпанії почали заощаджувати на харчуванні. У підсумку на внутрішніх рейсах залишилися тільки напої та солодощі", - скаржиться директор Центру економічного і політичного аналізу Олександр Кава.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: