antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Українські компанії зосередилися на економії

29/09/08
Підприємства скорочують інвестиційну діяльність, зменшують премії співробітникам, а також відмовляються від рекламних послуг, повідомляє газета "Дело".

Через дефіцит засобів компанії зупинилися в розвитку. У першу чергу це торкнулося ринку нерухомості. Попит на квартири різко знизився, що призвело до скорочення обсягів будівництва.

"Найбільше постраждали девелоперські компанії в столиці. Вона стала занадто тісною для величезної кількості будівельників", - зазначає видання. Багато компаній переорієнтуються на будівництво за межами Києва.

Банки погрожують тимчасово заморозити інвестиційні проекти. За словами заступника голови правління компанії "Фінанси та Кредит" Ігоря Львова, на період кризи установа займатиме вичікувальну позицію. Банк має намір відмовитися від вкладення коштів як у вже існуючі, так і в нові проекти.

Значні кошти компанії заощаджують на фонді заробітної плати. У першу чергу вони припиняють підвищувати оклади своїм співробітникам, а також урізають виплату премій і бонусів.

Так, за словами прес-секретаря Маріупольського меткомбината ім. Ілліча Сергія Магери, підприємство знизило обсяги виробництва в зв"язку з тим, що зменшився попит на його продукцію з боку будівельних компаній. Тому через невиконаний план частина працівників комбінату залишиться без премій.

Авіакомпанії намагаються скоротити витрату палива. "Ми використовуємо вінглети - невеликі додаткові площини на закінцівках крила, що збільшують підйомну силу", -повідомила "Ділу" прес-секретар "Міжнародних авіаліній України" Євгенія Сацька.

Експерти ж констатують, що це далеко не єдина стаття економії авіаперевізників.

"Кілька місяців тому українські авіакомпанії почали заощаджувати на харчуванні. У підсумку на внутрішніх рейсах залишилися тільки напої та солодощі", - скаржиться директор Центру економічного і політичного аналізу Олександр Кава.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: