antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ОГОЛОШУЄ МОБІЛІЗАЦІЮ

23/06/09
ВИДЕО

23 червня о 12:30 відбулася прес-конференція Національного комітету захисту підприємництва. Відтепер український бізнес має дієвий інструмент захисту своїх інтересів від свавілля влади.

Протягом року підприємці різних галузей намагалися відстоювати свої інтереси окремо, але поодинці підприємці неспроможні протистояти державній машині. Тільки єднаючись ми можемо захистити Своє.

Остаточною метою своєї діяльності НКЗП бачить створення в Україні комфортного середовища для ведення бізнесу і реагування на випадки утиску прав підприємців.  31 січня 2009 року відбувся з`їзд підприємців України, делегати якого сформулювали цілу низку вимог до органів державної влади.  Наш девіз – «Свій до Своїх за Своє!», адже тільки разом, єднаючи зусилля, підприємці здатні захистити бізнес, створений власною працею. Представники бізнесу сьогодні фактично не мають засобів захиститися поодинці і дедалі частіше стають жертвами атак з боку державних і кримінальних структур.

Національний комітет захисту підприємництва закликає виробників і підприємців єднатися за галузевим і територіальним принципами і захищати Свої інтереси від неправомірних дій чиновників.

Національний комітет захисту підприємництва оголошує про початок ряду акцій прямої дії, спрямованих на захист вітчизняних виробників від не прорахованих і хаотичних дій влади, які знищують вітчизняну промисловість цілими галузями.

З 1 липня 2009 року планується значне підвищення акцизного збору на горілчану продукцію. Внаслідок цього легальна продукція подорожчає від 60% до 340%! Десятки тисяч людей в усіх регіонах залишаться без роботи, наші громадяни будуть не в змозі купувати невиправдано дорогу легальну продукцію, успішну сьогодні галузь виробництва буде знищено й відкрито шлях для іноземних виробників та кримінального фальсифікату.

«До нас почали звертатися підприємства галузі з регіонів із проханням захистити їх право працювати. Ми опитали всіх виробників і можу заявити, що сьогодні ми висловлюємо думку всієї галузі. Адже вітчизняний бізнес має не бігати по коридорах влади «з простягнутою рукою» з надією «вирішити питання», після того,  як за рахунок знищення їх підприємств, «латають бюджетні діри». Українські виробники заслуговують якщо не на увагу з боку уряду і парламенту, то хоча б на адекватні правила гри. Бо такими темпами влада взагалі знищить основу економіки – приватний бізнес», - проголосив Андрій Семидідько, Голова НКЗП. 

Акциз - це податок на споживача!

Уряд грубо порушує правила гри, адже, згідно діючого законодавства, всі податкові зміни необхідно проводити до початку бюджетного року. Змінюючи ставки акцизних зборів посередині року Уряд, демонструє, що навіть мінімально не бажає враховувати інтереси вітчизняного виробника.

Немає гарних чи поганих галузей, усі національні виробники заслуговують на повагу. Вони створюють робочі місця, вони платять податки. Вони – основа економіки!

Зважаючи на це, перша акція НКЗП відбудеться завтра, 24 червня о 8:00 ранку біля Кабміну.

«Ми змусимо владу почути підприємців. Перша акція – це театралізована вистава - відбудеться завтра о 8:00 ранку біля Кабміну. Ми наочно продемонструємо владі, що вона має з повагою ставитися до національного виробника і до споживача алкогольної продукції. Ми не допустимо того, щоб була знищена успішна галузь виробництва, а громадяни перейшли на вживання низькоякісного фальсифікату», - заявив Заступник Голови НКЗП

«Сьогодні ми висловлюємо інтереси галузі, яку нищить влада. І якщо урядовці не почують цей сигнал, наступним кроком стануть масові акції в областях, в тому числі з перекриванням руху транспорту», - заявив Кунц Олег Артурович – генеральный  директор  ЛГЗ Златогор.
Національний комітет захисту підприємництва покликаний єднати підприємців різних галузей і регіонів заради створення в Україні комфортного бізнес-середовища.

«Національний комітат захисту підприємництва буде працювати по двох напрямках. Перший – це реагування на порушення прав підприємців. Це означає, що ми будемо з’ясовувати, хто винен у кожному конкретному випадку.  Настав час публічного лобіювання бізнесом своїх інтересів!», - підкреслив Голова НКЗП Семидідько Андрій.

Тільки разом ми зможемо захистити Своє!

 Контактна інформація:
Голова НКЗП Семидідько Андрій Андрійович 8 (050) 462-94-81                      
Електронна пошта НКЗП: nkzp@antiraider.ua                                                                                       
 веб-сайт: www.antiraider.ua/nkzp
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: