" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Укрпрофоздоровниця планує оскаржити рішення суду щодо своєї будівлі

08/11/11


Господарський суд міста Києва вчора у повному обсязі задовольнив позов прокуратури Києва на користь Фонду державного майна України до ПрАТ “Укрпрофоздоровниця" про визнання права

власності держави на адміністративну будівлю за адресою: м.Київ, вулиця Шота Руставелі, 39-41, в якій сьогодні розташовується центральний апарат “Укрпрофоздоровниці".

ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" та Федерація профспілок України планують оскаржити в апеляційній інстанції сьогоднішнє рішення Київського господарського суду про витребування у державну власність

виробничо-адміністративної будівлі “Укрпрофоздоровниці" (Київ, вулиця Шота Руставелі, 39-41). Про це повідомив сьогодні УНІАН представник у суді Федерації профспілок України Микола СТЕЦЬКО.

За його словами, "суд мав повністю формальний характер, без мети дослідження якихось доказів, реальні докази так і не доказувалися, не досліджувалися судом". Про формальний характер суду, на думку представника ФПУ свідчить і те, що всі клопотання відповідача були відхилені судом.

М.СТЕЦЬКО також зазначив, що винесене судом рішення під час його зачитування у суді вже було було підшитим до справи. На його думку, це може свідчити, що вирок по данній справі готувався заздалегідь.

"Фактично цим судовим рішенням, як й іншими винесенними останнім часом подібними судовими рішеннями, визнається, що ніякого майна у профспілок не може бути, що вся власність профспілок - це власність держави", - зазначив М.СТЕЦЬКО.

Як повідомляв УНІАН, представники ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» подали на минулому судовому засіданні низку клопотань, жодне з яких так і не було задоволено. Одим із прохань було витребування у прокуратури міста Києва матеріалів перевірки, які стали підставою для подання позову, а також клопотання про залучення у якості третьої особи Київської міської адміністрації та Бюро технічної інвентаризації (БТІ), як органу влади й установи, які підтвердили б первинну реєстрацію та право власності на оспорювану будівлю.

Але, за словами в.о. начальника юридичного управління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Дмитра ДОВГАНЕНКА, факт перебування оспорюваного майна в державній власності залишився не доведеним, тому як прокуратурою не було надано жодних доказів в обґрунтування позовних вимог. Отже, не відомо, якими нормами законодавства буде керуватись суд при підготовці повного тексту рішення, оскільки жодним доказам, які були надані «Укрпрофоздоровницею» в судовому засіданні, не було надано належної оцінки. На думку Дмитра ДОВГАНЕНКА відповідні порушення норм процесуального законодавства ляжуть в основу апеляційної скарги.

Як повідомляв УНІАН, прокуратура Києва звернулася до Київського господарського суду з позовом на користь Фонду державного майна України до ПрАТ “Укрпрофоздоровниця" про визнання права власності держави на адміністративну будівлю за адресою: м.Київ, вулиця Шота Руставелі, 39-41, в якій сьогодні розташовується центральний апарат “Укрпрофоздоровниці".

В свою чергу, голова правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця" Микола СУБОТА заявив, що "дії прокуратури є неправомірними, і під час судових засідань ми відстоюватимемо позицію трудового колективу, який працює в цій будівлі". За його словами, працівники “Укрпрофоздоровниці" мають намір і надалі відстоювати свої права в суді, а також проводити мирні акції протесту. М.СУББОТА також нагадав, що сьогодні в адміністративній будівлі на вулиці Шота Руставелі, окрім безпосередньо трудового колективу, працює й правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця", яке здійснює керівництво об`єктами “Укрпрофоздоровниці" по всій Україні.

Представники "Укрпрофоздоровниці" також стверджують, що будівництво адмінбудівлі здійснювалося за власні кошти громадян, а не за рахунок державних коштів. Таким чином, на їх думку, сьогодні недоречно порушувати питання про передачу даного майна в державну власність, оскільки воно ніколи не було держвласністю.

Довідка УНІАН. Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих установ профспілок України “Укрпрофоздоровниця", засновниками якого є Федерація профспілок України і Фонд соціального страхування України з тимчасової втрати працездатності, є лідером ринку санаторно-курортних послуг в Україні і об`єднує більш як 80 санаторно-курортних установ, розташованих у різних кліматичних регіонах України.


Джерело: «УНІАН»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: