antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд дозволить купувати землю сільськогосподарського призначення тільки українцям

12/03/11

Після відкриття ринку землі в Україні уряд має намір заборонити володіння землею сільськогосподарського призначення іноземцям та іноземним компаніям. Про це заявив заступник голови Державного Агентства земельних ресурсів Микола Калюжний, передає УНН.

«У цьому законопроекті однозначним є те, що тільки фізичні особи – громадяни України будуть набувати права на землі сільськогосподарського призначення. Ні іноземці, ні іноземні держави, ні юридичні особи не будуть мати права набувати ці землі у власність», – наголосив Микола Калюжний.

На думку посадовця, щоб зняти мораторій, «необхідно прийняти закон «про Земельний кадастр», який вже на сьогодні зареєстровано у Верховній Раді,  і вже цього тижня почнеться слухання у комітетах».

«Буквально через два тижні він буде остаточно розроблений. Але, безумовно, ми повинні дізнатися думку людей про те, як далі діяти. Я думаю, що все ж таки ринок землі вже найближчим часом буде відкритим», – додав Микола Калюжний.

Автор: Наталія Березюк


Джерело: ІА «Світ освіт»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: