antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд гарантує виплату пенсій

14/11/08
Уряд гарантує виплату пенсій

Кабінет Міністрів України розглянув заходи щодо збереження доходної частини державного бюджету та недопущення заборгованості із пенсійних виплат.

Як повідомляє прес-служба Мінпраці, під час засідання міністр праці та соціальної політики України Людмила ДЕНІСОВА поінформувала про ситуацію, що складається з фінансуванням пенсійних виплат до кінця нинішнього року. Вона, зокрема, наголосила, що виплата пенсій здійснюється і буде здійснюватися у розмірах, передбачених законодавством.

З метою недопущення заборгованості із фінансування виплати пенсій у 2009 році визначені заходи щодо наповнення доходної частини бюджету Пенсійного фонду та оптимізації його видатків. Вони передбачені в законопроекті, який вже надіслано на опрацювання зацікавленим міністерствам і відомствам.

Одночасно пропонуються до розгляду як невідкладні на найближчих засіданнях Верховної Ради України такі зареєстровані законопроекти: “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо погашення боргів перед Пенсійним фондом України” та “Про доповнення статті 20 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Цими документами передбачається удосконалити механізм здійснення контролю з боку установ банків за сплатою страхувальниками у повному обсязі відповідних сум страхових внесків під час видачі (перерахування) коштів для виплат заробітної плати (доходу) через установи банків та зменшити розмір фінансових санкцій, що застосовуються за порушення строків із сплати страхових внесків, а також механізми стимулювання погашення боргів до Пенсійного фонду.

Також Л.ДЕНІСОВА повідомила, що вже узгоджено проект Концепції дальшого проведення пенсійної реформи в Україні, який передбачається подати на розгляд Кабінету Міністрів України після уточнення фінансово-економічних розрахунків з макроекономічними показниками для формування державного бюджету на 2009 рік.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: