antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд хоче заробити 7,7 гривні на кожному багатому метрі?

23/12/08
Кабмін пропонує встановити ставку податку на нерухомість в розмірі 1% місячного прожиткового мінімуму за 1 кв. м загальної площі.

Про це йдеться в відповідному законопроекті, внесеному Кабінетом міністрів.

"Ставка податку в розрахунку на рік становить 1 відсоток суми місячного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового періоду за 1 кв. м загальної площі об"єкта оподаткування", - йдеться в проекті.

Від сплати податку звільняються дитячі будинки сімейного типу, а також власники нерухомості, загальна якої не перевищує:

150 кв. метрів загальної площі квартири;

300 кв. метрів загальної площі будинку;

100 кв. метрів загальної площі садового (дачного) будинку;

100 кв. метрів загальної площі господарських будівель;

30 кв. метрів загальної площі гаражу.

Органи місцевого самоврядування мають право встановлювати додаткові пільги.

Нарахування податку платникам податку - фізичним особам проводиться органами державної податкової служби.

Підставою для оподаткування є інформація щодо власників об"єктів оподаткування станом на 1 січня органів, що здійснюють реєстрацію прав на нерухоме майно, та інформація органів місцевого самоврядування.

Розрахунок податку з повідомленням про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам податку - фізичним особам за місцем їх проживання (місцем реєстрації) не пізніше 15 липня поточного року. Форма розрахунку встановлюється центральним податковим органом у порядку, визначеному законом, йдеться в проекті.

У разі переходу права власності на об"єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом податкового періоду податок сплачується:

попереднім власником за період з 1 січня такого податкового періоду до початку місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об"єкт оподаткування;

новим власником починаючи з місяця, в якому в нього виникло право власності.

Податок сплачується за місцем знаходження об"єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з Бюджетним кодексом України.

Податок сплачується фізичними особами - протягом податкового періоду до 15 листопада; юридичними особами - щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, йдеться в пропозиціях Кабміну.

За прогнозом міністра соцполітики Денисової,  1 січня 2009 року прожитковий мінімум для працездатного населення мав становити 770 гривень.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: