antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд хоче заробити 7,7 гривні на кожному багатому метрі?

23/12/08
Кабмін пропонує встановити ставку податку на нерухомість в розмірі 1% місячного прожиткового мінімуму за 1 кв. м загальної площі.

Про це йдеться в відповідному законопроекті, внесеному Кабінетом міністрів.

"Ставка податку в розрахунку на рік становить 1 відсоток суми місячного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового періоду за 1 кв. м загальної площі об"єкта оподаткування", - йдеться в проекті.

Від сплати податку звільняються дитячі будинки сімейного типу, а також власники нерухомості, загальна якої не перевищує:

150 кв. метрів загальної площі квартири;

300 кв. метрів загальної площі будинку;

100 кв. метрів загальної площі садового (дачного) будинку;

100 кв. метрів загальної площі господарських будівель;

30 кв. метрів загальної площі гаражу.

Органи місцевого самоврядування мають право встановлювати додаткові пільги.

Нарахування податку платникам податку - фізичним особам проводиться органами державної податкової служби.

Підставою для оподаткування є інформація щодо власників об"єктів оподаткування станом на 1 січня органів, що здійснюють реєстрацію прав на нерухоме майно, та інформація органів місцевого самоврядування.

Розрахунок податку з повідомленням про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам податку - фізичним особам за місцем їх проживання (місцем реєстрації) не пізніше 15 липня поточного року. Форма розрахунку встановлюється центральним податковим органом у порядку, визначеному законом, йдеться в проекті.

У разі переходу права власності на об"єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом податкового періоду податок сплачується:

попереднім власником за період з 1 січня такого податкового періоду до початку місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об"єкт оподаткування;

новим власником починаючи з місяця, в якому в нього виникло право власності.

Податок сплачується за місцем знаходження об"єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з Бюджетним кодексом України.

Податок сплачується фізичними особами - протягом податкового періоду до 15 листопада; юридичними особами - щокварталу до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, йдеться в пропозиціях Кабміну.

За прогнозом міністра соцполітики Денисової,  1 січня 2009 року прожитковий мінімум для працездатного населення мав становити 770 гривень.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: