" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд попередив бізнесменів-любителів рейдерства

25/05/10
Найближчим часом українські підприємства повинні забути про таке явище, як рейдерство.

Про це заявив у Сімферополі на нараді з питань розвитку економіки і соціальної сфери  Криму перший віце-прем"єр Андрій Клюєв, повідомляє його прес-служба.

За його словами, "у державі настав час навести порядок, анархію більше допускати не можна".

"І судді, і різноманітні чиновники, що порушують закон, зобов"язані відповідати за свої дії. Уже найближчим часом усі повинні забути про таке явище, як рейдерство. Багато хто вже почав забувати, а хто ще не забув, ми допоможемо", - сказав Клюєв.

За його словами, показовим був приклад з "Турбоатомом".

"Буквально через тиждень після того, як був призначений новий Кабінет Міністрів, дехто за старою звичкою вирішив захопити це підприємство. І одержав гідну відповідь. І так буде з кожним, хто буде займатися рейдерством", - заявив перший віце-прем"єр.


Джерело: Економічна правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: