antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Уряд відкриває пряму телефонну лінію для інвесторів

05/02/09
В Уряді України з сьогоднішнього дня працюватиме пряма телефонна лінія для інвесторів. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, розпочинаючи засідання Уряду.

«З сьогоднішнього дня ми відкриємо спеціальний телефон, на якому будуть присутні спеціально підготовлені, досвідчені люди, до яких можуть звернутися інвестори, які мають макропрограми інвестування в Україну, але не можуть пробитися через зайві бюрократичні перешкоди», - зазначила Прем’єр-міністр. За словами Юлії Тимошенко, номер телефону 8 (044) 256-67-67. Дзвінки прийматимуться щоденно з 9:00 до 18:00. Всі заявки оброблятимуться фахівцями і будуть виноситися на засідання Уряду.

Зокрема, Юлія Тимошенко нагадала про те, що раніше Уряд ухвалив рішення проводити щочетверга спеціальні засідання, присвячені інвестпроектам, «для того, щоб інвестори як українські, так і іноземні, мали можливість для макроінвестиційних проектів отримати всі «зелені» шляхи, отримати підтримку Уряду».


Джерело: kmu.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: