antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


УСПП НАВЧИТЬ ДИРЕКТОРІВ ПІДПРИЄМСТВ ПРОТИДІЯТИ РЕЙДЕРСЬКИМ АТАКАМ

22/02/07
Український союз промисловців і підприємців проведе серію семінарів для директорів підприємств з метою навчити їх протидіяти рейдерським атакам ще на початковому етапі й попереджати їх. Таким є рішення круглого столу „Неправомірне поглинання підприємств як загроза економічній безпеці держави. Рейдерська атака на АСК „Укррічфлот”, який відбувся 20 лютого 2007 року у Києві.

Учасники заходу обговорили проблему рейдерства в Україні, розглянули конкретний приклад – АСК „Укррічфлот” і конкретизували шляхи протидії цьому негативному явищу. Президент УСПП, голова парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони Анатолій Кінах зауважив на системності явища рейдерства і необхідності комплексної протидії йому, що включала б і реформування судової системи в Україні.

Віце-президент УСПП з корпоративної роботи, перший заступник Голови Ради УСПП з корпоративної безпеки Василь Крутов акцентував увагу на рентабельності рейдерства і висунув пропозицію про широке залучення громадськості до вирішення цієї проблеми.

Конкретним прикладом загрозливих масштабів рейдерства став „Укррічфлот”. Президент „Укррічфлоту” Павло Підлісний наголосив на шкоді зовнішньоекономічному іміджу України, яку завдають рейдери.

Президент Антирейдерського союзу Володимир Чміль звернув увагу, що, на відміну від європейського рейдерства, українське передбачає кримінальні дії. З метою системно протидіяти недружнім захопленням Володимир Чміль запропонував УСПП об`єднати зусилля у розробці й реалізації антирейдерської програми.

Учасники круглого столу дійшли згоди щодо розробки Загальнонаціональної програми забезпечення недержавної безпеки підприємництва в Україні. Поряд із цим вирішено ініціювати створення Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню підприємств, а також запропонувати законопроекти з „антирейдерськими” нормами („Про охоронну діяльність”, „Про службу безпеки суб’єктів господарювання та іншихюридичнихосіб”, „Про детективну діяльність”, „Про зброю”. Значну увагу буде приділено роботі з органами судової влади. Зокрема, передбачається сформулювати й конкретизувати пропозиції до Верховного суду України, Вищої Ради юстиції, Генеральної прокуратури, МВС. Присутні особливої ваги надали такому сектору роботи як опублікування прізвищ суддів, котрі виносили неправомірні рішення щодо майнових спорів і, за тісної співпраці зі ЗМІ, оприлюднення фігурантів кожного конкретного рейдерського „наїзду”.

Довідка

На сьогодні в Україні здійснено понад 3000 захоплень, у державі діють 30-50 рейдерських груп, результативність рейдерських атак сягає 90%. Щорічний обсяг ринку злиттів і поглинань складає 3 млрд долл США, частка недружніх - 60-70%.

Источник: uspp.org.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: