antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В Києві таксистам на період Євро рекомендували призупинити роботу

24/05/12
Практично всім столичним службам таксі рекомендували почекати до кінця Чемпіонату.
Як розповіли "Коментарям" відразу кілька осіб, зайнятих на ринку таксомоторних перевезень, на 1 червня в Києві намічається початок масштабної облави на нелегальних таксистів.
На дорогах столиці будуть зупиняти будь-яку машину, що має розпізнавальні знаки таксі, і перевіряти наявність у водія ліцензії, зазначили співрозмовники видання.
У разі відсутності ліцензії, машини будуть транспортувати на штрафстоянки.
Зі слів гравців ринку, за час, що минув з моменту вилучення обладнання у компанії "Евос", правоохоронні органи в столиці прикрили роботу великої кількості дрібних диспетчерських служб, що працюють нелегально.
Більш того, директорів середніх і великих компаній "попросили" не працювати під час проведення в місті Чемпіонату Європи з футболу.
Гравці ринку підкреслюють, що працювати в цей період буде дозволено лише двом-трьом великим службам, об"єднуючим кілька тисяч машин з 20-30 тисяч, що працюють у столиці на сьогоднішній день.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: