antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В центрі уваги — реформування органів внутрішніх справ та боротьба з рейдерством

28/08/08
Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор ШВЕЦЬ повідомив, що 10.09.2008 року відбудуться комітетські слухання на тему «Про проекти концепцій та редакцій нових законів України з питань реформування органів внутрішніх справ України». Необхідність проведення слухань викликана тим, що у Верховній Раді зареєстровано більш як 20 проектів законів, автори яких пропонують створити в Україні Національну міліцію, Державну прикордонну міліцію, Фінансову міліцію, Антикорупційне бюро, Національну гвардію МВС тощо.

Члени комітету переконані, що реформування органів внутрішніх справ, зокрема міліції, повинно проводитися на основі концепції, яка має бути ухвалена парламентом, а мета реформування — захист прав і свобод людини та громадянина.

17 вересня 2008 року планується провести комітетські слухання на тему «Вдосконалення законодавства та шляхи подолання рейдерства через посилення реагування правоохоронних органів на протиправні дії його організаторів та виконавців».

Віктор Швець вважає, що поширенню рейдерства в Україні сприяє передусім не відсутність законодавства, а неефективна робота правоохоронних органів. Це стосується й органів прокуратури, які недостатньо реагують на порушення вимог Цивільно-процесуального та Господарського процесуального кодексів України, а також інших законів під час розгляду суддями позовів, ініційованих рейдерами.

На думку В. Швеця, доцільним є введення кримінальної відповідальності лише за організацію рейдерського нападу. Злочинні діяння, вчинені окремими виконавцями на всіх етапах організації і здійснення рейдерського нападу, є наслідком діяльності організатора (організація злочинного об’єднання, керівництво ним, забезпечення його злочинної діяльності).

Источник: Газета «Голос України» 20.08.08
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: