antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В цю п’ятницю ЛАЗівці знову пікетуватимуть Львівську облдержадміністрацію

21/01/09
Працівники Львівського автобусного заводу планують в п’ятницю, 23 січня знову пікетувати Львівську обласну раду та облдержадміністрацію.

Про це журналістам повідомив головний конструктор проекту по міських автобусах ЛАЗу Володимир Будзан.

«Кметю відома ситуація з ЛАЗом з червня місяця. Я особисто приходив до нього на прийом. В червні нам дали зарплати за березень і на цьому все закінчилося. В п’ятницю ми пікетуватимемо обласну адміністрацію. Ми подали заявку на безстрокове пікетування, тобто ми в будь який день можемо продовжувати свої акції», — повідомив Володимир Будзан.

Нагадаємо, що сьогодні близько 100 працівників ЛАЗу спільно з активістами «Свободи» пікетують генконсульство Росії вимагаючи виплати заборгованості з зарплати.

Працівники ЛАЗу просять у консульства Росії вплинути на власників ЛАЗу, які є громадянами Росії, щоб ті виплатили борг з заробітної плати у розмірі 7 млн. грн..

Як повідомляло агентство, минулого тижня під час розмови з головою Львівської ОДА Миколою Кметем перший заступник прокурора Львівської області Богдан Татарин пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію на ЛАЗі.

Крім того, у обласній раді була створена тимчасова комісія, що займається питаннями розслідування ситуації, котра склалась на Львівському автобусному заводі.

У грудні Львівська ОДА та керівництво ЛАЗу визначили джерела погашення боргів по зарплаті працівникам заводу. Після тривалих переговорів міськрада погодилась купити тролейбус ЛАЗу за зниженою ціною – 1,125 млн. грн., ці кошти мали скерувати на погашення заборгованості. Натомість одразу після цього міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у міському бюджеті Львова не має грошей, щоб купити тролейбус у ЛАЗу. Водночас, ЛАЗ розповсюдив заяву, у якій висловив здивування, що Львів вирішив купити луцькі тролейбуси попри наміри «Львівелектротрансу» купувати львівські машини.

Львівський автобусний завод заснований 1945 року. Приватизація підприємства закінчилась 2001 року. Зараз ЛАЗ виробляє автобуси та тролейбуси. Також завод працює над розробкою трамваю.


Джерело: PRESSTIME.COM.UA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: