antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


В Україні розпочинається війна з фаст-фудами

17/11/08
В Україні розпочинається глобальна кампанія протидії недобросовісній рекламі та просуванню нездорової їжі («джанк-фуд») у рамках проекту «Спільнота споживачів та громадські об’єднання», що фінансується Європейським Союзом і Програмою розвитку ООН.

Презентував антифастфуд-кампанію сьогодні на прес-конференції в УНІАН заступник директора Всесвітньої організації споживчих об’єднань (Consumers International) Б’ярне ПЕТЕРСЕН.

За його словами, на сьогодні мережа Спільноти споживачів охопила вже 220 членських організацій у 115 країнах, у тому числі це 30 урядових організацій. Головною метою роботи Спільноти він назвав формування споживчого руху, який буде надалі контролювати поведінку компаній-виробників та просувачів “сміттєвої” їжі.

Особлива увага, за словами Б.ПЕТЕРСЕНА, приділяється зараз протидії вживанню нездорової їжі дітьми та молоддю. Проект реалізується уже півтора роки, і цільовими компаніями, з якими ведеться робота, на сьогодні є, зокрема, «Кока-Кола», «Пепсі», «Нестлє», «Макдональдс», «Келлогс». За словами Б.ПЕТЕРСЕНА, продукція, зокрема, цих компаній є нездоровою для дітей, але широко рекламується за допомогою мультиплікаційних героїв, комп’ютерних ігор, відеопродукції, спонсорування різних заходів тощо. Він повідомив, що завдяки проекту, наприклад, уже існує домовленість про скорочення такої реклами у багатьох країнах.

Як зазначила доктор медичних наук, представник Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзєєва Марія ГУЛІЧ, Спільнота споживачів в Україні лише формується, і тільки зараз українці почали читати етикетки на товарах, щоб вивчити, з чого їх виготовлено. Вона наголосила на важливості проекту, особливо щодо харчування дітей, оскільки саме у дитинстві формуються звички у їжі.

М.ГУЛІЧ звернула увагу, що так званий фастфуд є технічно обробленим і не містить мінеральних солей, вітамінів та інших корисних і потрібних організму людини, особливо дитини, елементів. М.ГУЛІЧ наголосила на користі домашньої їжі та правильному режимі харчування.

За словами менеджера проекту «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» Клавдії МАКСИМЕНКО, у світі близько 20 млн. дітей ще до досягнення шкільного віку вже страждають на ожиріння. “Це також наслідок «швидкої їжі», вживання нездорової їжі і надмірного вживання солі та цукру разом з різними видами продуктів, які просувають для них як частину їхнього життя”, - наголосила вона.

К.МАКСИМЕНКО повідомила, що у рамках проекту для того, щоб привернути увагу до проблеми, “до того, що веселощі та ігри, які пропонуються разом з нездоровою їжею дітям, врешті не принесуть радості”, у великих містах України буде організовано розповсюдження соціальної реклами. Уже з грудня на вулицях Києва та інших великих міст з’являться біг-борди з креативними тематичними ідеями. “Ми вважаємо, що це дуже сильні образи, які мають дійсно змусити людей задуматися. Ми переконані, що соціальна реклама має бути жорсткою і має привертати увагу. Ми дуже хотіли б пояснити, що ця їжа береже час сьогодні, але буде коштувати вам дуже багато часу завтра. Ми б хотіли, щоб ця думка була з людьми тоді, коли вони приймають рішення стосовно харчування свого та своїх дітей”, - заявила К.МАКСИМЕНКО.

Крім того, за її словами, у рамках проекту передбачено проведення круглих столів та інших заходів.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: