antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Валютні стрибки обійшлися "Нафтогазу" в 600 мільйонів гривень

03/12/08
Падіння курсу гривні в жовтні-листопаді 2008 року призвело до незапланованих витрат НАКом "Нафтогаз України".

Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

У фінансовому плані НАК "Нафтогаз України" як розрахункова позиція за зовнішніми контрактами був установлений курс гривні на рівні 5,05 грн./дол., зазначається в повідомленні.

У результаті зниження курсу гривні протягом жовтня-листопада незаплановані втрати компанії склали 600 млн. гривень.

Нагадаємо, голова компанії Олег Дубина раніше заявляв про те, що в НАК "Нафтогаз Украіни" мали проблеми із закупівлею долару.

"Той газ, що ми продавали до цього моменту, він уважався по 5,05 (гривень за долар). На жаль, то, куди він (долар) полетів і те, що на сьогоднішній день неможливо купити валюту в Україні... Учора суму приблизно в 600 мільйонів ми загнали на біржу, і валюту не купили", - сказав Дубина.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: