antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вдарили ціпками по рейдерству!

23/08/08
Ціпками, камінням, усим, що було під руками захищали аграрії своє зерно. У селище Ківшовате теж докотилася хвиля рейдерства.
Жагу до наживи відчув депутат Київської облради Юрій Бондарчук, представник Соціалістичної партії України. Він і так уже володіє значною частиною аграрних господарств Київської області (в Білоцерківському, Васильківському, Рокитнянському районах).Тепер от настала черга селища Ківшовате (Таращанський район області). Тут розташований тік, який і впав в око пану Бондарчуку.
Раніше тік належав сільсько-господарському ТОВ "Ківшовате АТ". Коли втрутився соціаліст Бондарчук, не згодні із його рейдерськими діями селяни організували виробничий кооператив "Ківшовате-Агро". До складу кооперативу ввійшли 900 пайщиків - це люди, які обробляли сільські землі, віддали землі та врожаю своє здоров*я. На чолі нового підприємства стала одна з них - Людмила Граждан. Решта пайщиків - а це 200 людей - або не визначилися до кого приєднатися, або перейшли на бік рейдерів. Причому, ті, хто підтримав сторону Юрія Бондарчука - жодного дня не працювали на току. Це наймані працівники: вчителі, санітарки...Війна за майно триває не один місяць. Рейдери свого часу, - кажуть селяни, - навіть підпалювали поля!
20 серпня вони силою спробували захопити елеватор, де зберігається зібраний врожай. Близько 60-ти молодчиків вранці приїхали на тік. Проте селяни вже були готові. Тридцятеро захисників свого майна взяли до рук усе, що знайшли - ціпки, каміння... - і з цим пішли відстоювати елеватор. Зав*язалася бійка.літніх людей... Погрожували селянам фізичною розправою.
Одній з селянок під час бійки зламали руку!
Міліція, яка прибула на місце, не втручалася у розборки...Пізніше молодчики пояснили - депутат Бондарчук заплатив їм за "захист" елеватора від селян. Можливо, пан соціаліст не уточнив - як саме треба було захищати елеватор...
Постраждалі звернулися у правоохоронні органи і сподіваються, що ті таки втрутяться в ситуацію.
А поки на захист селян став Антирейдерський Союз підприємців України, одне з пріоритетних завдань якого - відстоювання прав власників майна. У той же день антирейдери провели акції протесту біля Таращанської РДА, біля районної прокуратури. Вдалося зустрітися і з головою Таращанської райадміністрації Юрієм Заїкою (селян цей посадовець ігнорував. Вочевидь, ховався пан Заїка від людського гніву). Від конструктивної розмови із активістами Антирейдерського Союзу голова РДА втік. Звісно - навіщо йому втручатися у конфлікт, пов*язаний із депутатом Київської облради!Представники Антирейдерського Союзу прибули до села Ківшовате і там, разом із селянами, готові відстоювати територію місцевого току.
Рейдери поки відступили... в кущі. Вони розташувалися у 200 метрах від току. За словами селян, молодчики знаходяться в стані чи то наркотичного, чи то алкогольного сп*яніння.
Це ще не кінець, - обіцяють рейдери. Ми готові боротися - кажуть селяни!

ВІДЕО

Источник: ANTIRAIDER.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: