antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вдарили ціпками по рейдерству!

23/08/08
Ціпками, камінням, усим, що було під руками захищали аграрії своє зерно. У селище Ківшовате теж докотилася хвиля рейдерства.
Жагу до наживи відчув депутат Київської облради Юрій Бондарчук, представник Соціалістичної партії України. Він і так уже володіє значною частиною аграрних господарств Київської області (в Білоцерківському, Васильківському, Рокитнянському районах).Тепер от настала черга селища Ківшовате (Таращанський район області). Тут розташований тік, який і впав в око пану Бондарчуку.
Раніше тік належав сільсько-господарському ТОВ "Ківшовате АТ". Коли втрутився соціаліст Бондарчук, не згодні із його рейдерськими діями селяни організували виробничий кооператив "Ківшовате-Агро". До складу кооперативу ввійшли 900 пайщиків - це люди, які обробляли сільські землі, віддали землі та врожаю своє здоров*я. На чолі нового підприємства стала одна з них - Людмила Граждан. Решта пайщиків - а це 200 людей - або не визначилися до кого приєднатися, або перейшли на бік рейдерів. Причому, ті, хто підтримав сторону Юрія Бондарчука - жодного дня не працювали на току. Це наймані працівники: вчителі, санітарки...Війна за майно триває не один місяць. Рейдери свого часу, - кажуть селяни, - навіть підпалювали поля!
20 серпня вони силою спробували захопити елеватор, де зберігається зібраний врожай. Близько 60-ти молодчиків вранці приїхали на тік. Проте селяни вже були готові. Тридцятеро захисників свого майна взяли до рук усе, що знайшли - ціпки, каміння... - і з цим пішли відстоювати елеватор. Зав*язалася бійка.літніх людей... Погрожували селянам фізичною розправою.
Одній з селянок під час бійки зламали руку!
Міліція, яка прибула на місце, не втручалася у розборки...Пізніше молодчики пояснили - депутат Бондарчук заплатив їм за "захист" елеватора від селян. Можливо, пан соціаліст не уточнив - як саме треба було захищати елеватор...
Постраждалі звернулися у правоохоронні органи і сподіваються, що ті таки втрутяться в ситуацію.
А поки на захист селян став Антирейдерський Союз підприємців України, одне з пріоритетних завдань якого - відстоювання прав власників майна. У той же день антирейдери провели акції протесту біля Таращанської РДА, біля районної прокуратури. Вдалося зустрітися і з головою Таращанської райадміністрації Юрієм Заїкою (селян цей посадовець ігнорував. Вочевидь, ховався пан Заїка від людського гніву). Від конструктивної розмови із активістами Антирейдерського Союзу голова РДА втік. Звісно - навіщо йому втручатися у конфлікт, пов*язаний із депутатом Київської облради!Представники Антирейдерського Союзу прибули до села Ківшовате і там, разом із селянами, готові відстоювати територію місцевого току.
Рейдери поки відступили... в кущі. Вони розташувалися у 200 метрах від току. За словами селян, молодчики знаходяться в стані чи то наркотичного, чи то алкогольного сп*яніння.
Це ще не кінець, - обіцяють рейдери. Ми готові боротися - кажуть селяни!

ВІДЕО

Источник: ANTIRAIDER.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: