antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Верните нам небо!

22/01/13
  
Коли вся Україна святкує видатну дату – День Соборності, співробітники провідних Вітчизняних підприємств у сфері транспорту, серед яких: ДонбасАеро, ДнепрАеро, АНТК ім.Антонова, УкрЗалізниця, Київський Метрополітен та інші, прийшли підтримати своїх колег - співробітників  авіакомпанії АероСвіт, які борються за свої законні права!  
 
22 січня об 11:00, біля стін адміністрації Президента України відбулася акція протесту під лозунгом: «Ні «ПРИВАТному» небу в Україні».
 
У зверненні до Президента України зазначено:
 
Від імені кількатисячного колективу ПрАТ «Авіакомпанія –АЕРОСВІТ», Професійна спілка - Асоціація льотного складу цивільної авіації України вимагає:
 
1. Виконання чинної Галузевої Угоди між Міністерством транспорту України, Фондом держмайна України, Асоціацією «Аеропорти України цивільної авіації та профспілками працівників цивільної авіації Украли;
 
2. Припинення незаконної реорганізації авіакомпанії «Аеросвіт»;
  
3. Припинення незаконного масового скорочення кількатисячного штату працівників авіакомпанії;
  
4. Припинення штучного банкрутства авіакомпанії «Аеросвіт»;
 
5. Притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні злочину , передбаченого ст. 219 Кримінального кодексу України  «Доведення до банкрутства»;
 
6. Забезпечення погашення багатомільйонної заборгованості по заробітній платі;
 
7. Забезпечення погашення заборгованості із виплати добових екіпажам повітряних суден авіакомпанії;
 
8. Забезпечення прозорого та законного розгляду судових справ співробітників до авіакомпанії щодо заборгованості по зарплаті;
 
9. Відставка Прокурора Київської області;
 
10. Відставка Голови Державіаслужби України;
 
11. Легалізація страйків на транспорті.
 
 
 
Нагадаємо, що  зараз вітчизняний перевізник зазнає істотних труднощів з обслуговуванням у переважній більшості міжнародних аеропортів, у зв’язку з цим були скасовані рейси по всьому світу. Головною причиною такої ситуації авіаперевізник називає відгуки ЗМІ про компанію, в яких неодноразово називали її банкрутом.
 
Як стало відомо, в кінці грудня 2012 року найбільший авіаперевізник України, авіакомпанія АероСвіт, подала до Господарського суду Київської області заяву про банкрутство. У керівництві компанії заявили, що мова йде про реформування, і санація не завадить виконувати взяті на себе зобов’язання.
 
ІА "АНТИРЕЙДЕР"
Фото: toxi4
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: