Шановний Арсенію Петровичу!" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Відкритий Лист Голові Верховної Ради України

11/01/08

Голові Верховної Ради України

пану Яценюку А.П.Шановний Арсенію Петровичу!

Сьогодні в Україні обраний новий склад Верховної Ради України, до керівництва державою прийшла демократична коаліція, яка над усе ставить державні інтереси, економічну стабільність, боротьбу з корупцією та добробут народу України.

Поділяючи Ваші погляди на ці цінності та процвітання незалежної України, представляючи широку громадськість “Антирейдерський Союз підприємців України” звертає Вашу увагу на велику небезпеку, яка загрожує промисловості держави, на економічний бандитизм так красиво названий “рейдерством”.

Добробут народу любої країни залежить від рівня розвитку промисловості в країні, від використання громадою ініціативи найбільш активних її членів, від якості та кількості праці її громадян. Це аксіома, але її виконання залежить від рівня керівництва державою.

Аналіз, проведений експертами “Антирейдерського союзу”, показує, що сьогодні в державі безпосередньо на виробництві працює від 3-х до 6-ти млн. чоловік. Тобто на одного робітника, що виробляє суспільно корисні речі в самому оптимістичному варіанті припадає 7 осіб (дітей, пенсіонерів та допоміжних працівників), які не створюють додаткової вартості. Жодна країна в світі не зможе розвиватись при такому співвідношенні.

Із світового досвіду заміною зникаючих великих підприємств повинен стати середній та малий бізнес, основою якого є ініціативні громадяни країни, що мають достатній освітній ценз та працелюбність.

На жаль, на перепоні цьому стає рейдерство, яке винищує паростки нового, адже ці підприємства не в змозі протистояти олігархічному капіталу, що є основою рейдерства в державі.

Хотіли б звернути Вашу увагу на те, що жодна політична сила в країні, пропагуючи в виборчій боротьбі свої цінності, не взяла на себе обовязок захисту ст. 13 та 41 Конституції України, тобто захист власності громадян.

Рейдер № 1 в Україні пан Корбан любить говорити, що він санітар промисловості, йому подобається мабуть порівнювати себе з вовками – санітарами лісу.

На щастя в лісі є єгеря, які відстрілюють санітарів лісу, але на жаль, силові органи нашої держави (прокуратура, МВС, СБУ) замість виконання функцій регулювання чисельності таких санітарів промисловості, часто своїми представниками беруть безпосередню участь в рейдерських нападах на підприємства країни.

Викликає занепокоєння, що сили демократичної коаліції ще не приступивши до владних функцій, вустами своїх депутатів уже знищують ті невеликі досягнення, які були зроблені попереднім урядом, а саме ті наробки по доповненню законодавства в області корпоративних відносин, зроблені “Міжвідомчою комісією з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств” і навіть погрожують знищити таку комісію, замість того щоб покращити її роботу (депутат від БЮТ Андрій Портнов).

Знищення органів, які протистоять антизаконному перерозподілу власності, допуск до управління державними органами людей, які забруднили себе участю в рейдерських нападах на підприємства, недопустимо.

На жаль, при попередніх органах влади наші звернення до вищих посадових осіб держави не привели до суттєвих змін в відношенні держави до ганебного явища рейдерства: законодавчі документи, які б регулювали захист промисловців від нападків рейдерів, Верховною Радою не ініціювалися та не розглядалися.

Я вимушений терміново направити в Вашу адресу цього листа в зв’язку з черговою зухвалою рейдерською атакою групи Кізина Сидора Васильовича та ЗАТ “Народні реєстри”, що контролюється депутатом Портновим А.В., на ВАТ “Агрофірма “Провесінь” м. Львів (Детальна довідка по ВАТ “Агрофірма “Провесінь” прикладається з матеріалів “Міжвідомчої комісії”). В період різдвяних свят з кінця грудня до 7.01.08 р. даною групою сфабрикований фіктивний протокол проведення зборів акціонерів ВАТ та роздобута ухвала судді Т.П.Карпечкіна Господарського суду Київської області від 14.12.2007 р. (по справі № 19/564-07) про відсторонення від виконання обов’язків діючого голови правління Півня Івана Онуфрієвича, що вже являється грубим порушенням законодавства. Після одержання такої ухвали та використовуючи фіктивний протокол зборів проведена спроба силового захвату підприємства.

Зважаючи на те, що демократичні сили позіціонують себе як сили, що сповідують європейські цінності, в тому числі і збереження власності, маємо надію, що об’явлена боротьба з корупцією буде мати на увазі і боротьбу з незаконним поглинанням підприємств згідно Законів України.

“Антирейдерський Союз підприємців України” просить Вас ініціювати в Комітетах Верховної Ради України підготовку законодавчих документів про захист власності від незаконного поглинання підприємств та протиправних дій конкурентів, а також для викорінення ганебного явища рейдерства в Україні терміново:

- Ініціювати уряд внести на розгляд Верховної Ради, як першочергові, законопроекти, розроблені “Міжвідомчою комісією...” та внесені на розгляд минулим урядом в ВР минулого скликання;

- при розгляді призначень на посади, повязані з корпоративними відносинами, проводити широке обговорення кандидатур в пресі з залученням представників громадських організацій;

- взяти під свій контроль події, що відбуваються навколо ВАТ “Агрофірма “Провесінь” та подій відносно організації подальшої роботи “Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств”.

Оскільки головним завданням новообраної Ради є прийняття та розгляд законів, які направлені на укріплення економічної безпеки та національної незалежності, необхідно в стислі строки прийняти або внести зміни до діючих Законів України для забезпечення цих завдань.

Матеріали по незаконному поглинанню та рейдерству нами можуть бути надані в Комітети ВРУ при підготовці змін та нових Законів України.

Додаток: Довідка по ВАТ “Агрофірма “Провесінь” на 2-х арк.

Президент

“Антирейдерського союзу

підприємців України”                                            В.М.Чміль

Источник: Прес-центр Антирейдерського союзу
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: