Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Відкритий Лист Президенту

11/01/08
Президенту України
пану Ющенко В.А.

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Сьогодні в Україні пройшла зміна влади, до керівництва державою прийшла демократична коаліція, яка над усе ставить державні інтереси, боротьбу з корупцією та добробут народу України.

Поділяючи Ваші погляди на ці цінності та представляючи широку громадськість “Антирейдерський Союз підприємців України” звертає Вашу увагу на велику небезпеку, яка загрожує суспільству, на економічний бандитизм так красиво названий “рейдерством”.

Добробут народу любої країни залежить від рівня розвитку промисловості в країні, від використання громадою ініціативи найбільш активних її членів, від якості та кількості праці її громадян. Це аксіома, але її виконання залежить від рівня керівництва державою.

Аналіз, проведений експертами “Антирейдерського союзу”, показує, що сьогодні в державі безпосередньо в виробництві працює від 3-х до 6-ти млн. чоловік. Тобто на одного робітника, що виробляє суспільно корисні речі, в самому оптимістичному варіанті припадає 7 дітей, пенсіонерів та допоміжних працівників, які не створюють додаткової вартості. Жодна країна в світі не зможе розвиватись при такому співвідношенні.

Із світового досвіду заміною зникаючих великих підприємств повинен стати середній та малий бізнес, основою якого є ініціативні громадяни країни, що мають достатній освітній ценз та працелюбність.

На жаль, на перепоні цьому стає рейдерство, яке винищує паростки нового, адже ці підприємства не в змозі протистояти олігархічному капіталу, що є основою рейдерства в державі.

Хотіли б звернути Вашу увагу на те, що жодна політична сила в країні, пропагуючи в виборчій боротьбі свої цінності, не взяла на себе обовязок захисту ст. 13 та 41 Конституції України, тобто захист власності громадян.

Рейдер № 1 в Україні пан Корбан любить говорити, що він санітар промисловості, йому подобається мабуть порівнювати себе з вовками – санітарами лісу.

На щастя в лісі є єгеря, які відстрілюють санітарів лісу, але на жаль, силові органи нашої держави (прокуратура, МВС, СБУ) замість виконання функцій регулювання чисельності таких санітарів промисловості, часто своїми представниками беруть безпосередню участь в рейдерських нападах на підприємства країни.

Викликає занепокоєння, що сили демократичної коаліції ще не приступивши до владних функцій, вустами своїх депутатів уже знищують ті невеликі досягнення, які були зроблені попереднім урядом, а саме ті наробки по доповненню законодавства в області корпоративних відносин, зроблені “Міжвідомчою комісією з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств” і навіть погрожують знищити таку комісію, замість того щоб покращити її роботу (депутат від БЮТ Андрій Портнов).

Також викликає занепокоєння, що з вуст міністра юстиції пана Оніщука М.В. звучать наміри про розробку Закону “Про приватну виконавчу службу” та про поправки до законів України по забороні судам признавати недійсними збори акціонерів-рейдерів. Перше та друге в умовах України призведе до ще більшої руйнації промисловості та зменшенню робочих місць в країні.

Виходячи з таких настроїв в Уряді малоймовірним є, що уряд використає наробки “Міжвідомчої комісії...” в частині доповнень до законів з метою припинення рейдерської вакханалії.

Знищення органів, які протистоять антизаконному перерозподілу власності, допуск до управління державними органами людей, які забруднили себе участю в рейдерських нападах на підприємства, недопустимо.

На жаль, при старій владі наші звернення до вищих урядових осіб держави не привели до суттєвих змін в відношенні держави до ганебного явища рейдерства.

Зважаючи на те, що демократичні сили позіціонують себе як сили, що сповідують європейські цінності, в тому числі і збереження власності, маємо надію, що об’явлена боротьба з корупцією буде мати на увазі і боротьбу з незаконним поглинанням підприємств.

Зважаючи на вищевикладене “Антирейдерський союз підприємців України” просить Вас:

- взяти під контроль питання подальшої діяльності “Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств”, яка створена на виконання Вашого Указу за № 103 від 12.02.07 р. “Про заходи щодо посилення захисту права власності”;

- дати доручення уряду повторно подати до ВР законопроекти та зміни до законів України, які були напрацьовані та подані в ВР минулого скликання “Міжвідомчою комісією” з метою врегулювання корпоративних відносин;

- звернути увагу (можливо через рішення РНБУ) керівників силових структур (прокуратури, МВС, Мінюсту, СБУ) на недопустимість участі державних службовців в рейдерських захопленнях підприємств. Ввести в практику звільнення державних службовців, без права займати державні посади в подальшому, що зробили порушення при рейдерських нападах на підприємства країни.

З повагою,

Президент

“Антирейдерського союзу

підприємців України”                        В.М.Чміль

Источник: Прес-центр Антирейдерського союзу

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: