antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вищий господарський суд України розглядатиме три справи щодо власності товариства «Знання» 4 лютого 2009 року

29/12/08
Колегія Вищого господарського суду України розглядатиме три справи щодо власності товариства «Знання» - одну справу щодо готелю «Знання» і дві касаційні справи – на засіданні 4 лютого 2009 року. Про це «Антирейдеру» повідомила суддя Вищого господарського суду Ольга Подоляк.

Нагадаемо, що постановою Верховного суду України у справі № 2-666/07-38/385 від 09 грудня 2008 року скасовано Постанову Вищого Господарського суду України від 18.09.2008р. постанову Київського апеляційного господарського суду  від 21.05.2008р., рішення Господарського суду м. Києва від 28.03.2008р., Постанову Вищого Господарського суду України від 31.10.2007р. та залишено в силі Постанову Київського апеляційного господарського суду від 31.05.2007року, якою:

- скасовано рішення Голосіївського райсуду м. Києва від 05.03.2007р. про відмову в позові Товариству «Знання» України.

- визнано за ВГО Товариство «Знання» України  право власності на вбудовано-прибудоване приміщення готелю «Знання» загальною площею 1099,7 кв.м., що розташоване на перших трьох поверхах в житловому будинку по вул.Микільсько-Ботанічній, 31 в Голосіївському районі м. Києва.

- визнано недійсним протокол загальних зборів учасників № 2 від 09.03.2006р. ТОВ «Готельні інновації», договір про продовження діяльності та Статут ТОВ «Готельні Інновації» , затверджені протоколом загальних зборів учасників № 2 від 09.03.2006р. ТОВ «Готельні інновації»

- зобов’язано відповідачів припинити зловживати своїми правами тощо

- визнано недійсним договір купівлі-продажу нерухомого майна - вбудовано-прибудоване приміщення готелю «Знання» загальною площею 1099,7 кв.м., що розташоване на перших трьох поверхах в житловому будинку по вул. Микільсько-Ботанічній, 31 в Голосіївському районі м. Києва, укладений 11 серпня 2006 року між ТОВ «Готельні Інновації та ТОВ «Заріччя-буд»

- відмовлено у задоволенні зустрічного позову ТОВ «Готельні Інновації» про визнання договору укладеним у відповідності до вимог законодавства України, визнання приміщення  готелю придбаним в порядку встановленому діючим законодавством та визнання його добросовісним набувачем майна.
   
Верховний суд визнав, що товариство «Знання» України в даний час являється законним власником спірного майна, скільки це право визнано за ним судовим рішенням та скасовано ряд право чинів, які стали підставою для його незаконного відчуження.


Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: