antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Високий чин в міліції зібрався будувати хату, через кому і тире готель

28/11/08
Депутат Верховної Ради Криму Олег РОДИВІЛОВ вимагає від Служби безпеки України і прокуратури перевірити дії заступника начальника кримської міліції - начальника міліції громадської безпеки Миколи ФЕДОРЯНА на відповідність законам про боротьбу з корупцією і про державну службу.

Як передає кореспондент УНІАН, з таким проханням кримський парламентарій виступив сьогодні на засіданні Президії ВР АРК.

О.РОДИВІЛОВ стверджує, що М.ФЕДОРЯН хоче одержати землю в місті Судак у комерційне користування, хоча як державний службовець не має права займатися комерційною діяльністю. За даними кримського депутата, земельну ділянку (5,2 сотки) для будівництва і обслуговування житлового будинку і готелю на 20 місць М.ФЕДОРЯН може одержати в оренду вже на початку грудня – на сесії Судакського міськради. «Виділення землі 3 грудня означатиме те, що він цю землю одержить в комерційне користування», - сказав О.РОДИВІЛОВ.

Він також звернувся до правового управління ВР Криму з проханням дати висновок про те, чи «може держслужбовець України, перебуваючи на держслужбі, будучи силовиком, займатися комерційною діяльністю».

О.РОДИВІЛОВА підтримала голова Постійної комісії ВР Криму з правових питань, правопорядку і надзвичайних ситуацій Людмила ЛУБІНА. «Він (М.ФЕДОРЯН) хитро написав заяву: на будівництво житлового будинку, а потім через кому і тире будівництво готелю. Якщо це житловий будинок, то ніяких порушень немає, а якщо будівництво готелю - то це можна інакше трактувати. Тому треба розбиратися», - сказала Л.ЛУБІНА в коментарі журналістам.

Зі свого боку начальник кримської міліції – заступник міністра внутрішніх справ України Микола ІЛЛІЧОВ заявив журналістам, що не бачить порушень у діях свого підлеглого. «Річ у тім, що ФЕДОРЯН вже має вислугу більш як 20 років в органах внутрішніх справ, у нього передпенсійний період. Мало чим він займатиметься на пенсії», - сказав головний міліціонер Криму.

При цьому М.ІЛЛІЧОВ підкреслив: «Поки я начальник міліції, і під час служби він (М.ФЕДОРЯН) комерційною діяльністю займатися не буде – йому ніхто не дозволить».

“Олег Леонідович (РОДИВІЛОВ) хоче притягнути ФЕДОРЯНА за посягання на комерційну діяльність», - пожартував М.ІЛЛІЧОВ.

Він також заявив, що це питання вже перевірялося рядом служб. «І нічого в цьому питанні (планованому виділенні землі М.ФЕДОРЯНУ) не знайшли», - заявив начальник кримської міліції.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: