antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Віталій Апостолов: «Владі столиці не потрібні малі підприємці»

10/09/08
(інтерв’ю Голови представництва Держкомпідприємництва в м. Києві В.Є. Апостолова інтернет-виданню Antiraider.org)


Журналіст: - Віталію Євгеновичу, днями кияни стали свідками того, як зносили МАФи (малі архітектурні форми - ред.) на Троєщині, поблизу ринку Фестивальний. Як це можна назвати? Чи не порушує такими діями КМДА конституційне право людей на працю?

В. Апостолов: - Звісно, порушує! Ніхто не має права відбирати конституційне право людей  на професію. Влада всі роки не дозволяє ці малі архітектурні форми вдосконалювати, не дозволяє подовжувати договори оренди. Вона робить їх беззаконними. Але ж жодна оця ятка – МАФ – не з’явилася просто так. Якийсь папірець, якийсь дозвіл на розміщення були виписані певним чиновником. Потім перестали подовжувати договори оренди. Чиновницьке свавілля зародило в цих людях (підприємцях – ред.) страх кудись звертатись.
Ви подивіться, що діється? Людина створила собі робоче місце – собі, своїй сім’ї, ще декільком найманим працівникам. Та замість того, щоб створити їм умови для роботи, держава в обличчі КМДА і Київської міської ради постійно ставить палки в колеса, вигадує нові перепони для малих підприємців: ти тут стоїш, а не тут, у тебе будка, а не кіоск, вона не повинна такою… і так далі. Замість того, аби розробити чесно, прозоро комплексний план по розміщенню МАФів у Києві, якихось допоміжних послуг (не тільки ж торгівля там, а і постригтися щоб можна було, ґудзик пришити...), вона (КМДА – ред.) іде по шляху переділу. Вони відбирають бізнес у малого підприємця. І це найбільша загроза – загроза української самостійності.

Журналіст: - Через боротьбу столичної влади із МАФами, скільки вже підприємців залишилися без робочих місць?       

В. Апостолов: - Вони планують зносити їх фактично всі. Є різні бази даних – по одних 10 тисяч підприємців, по других 7,5 тисяч, по третіх – 5 тисяч. Я конкретну цифру не знаю. Це інформація закрита, якби вона була відкрита, розписали б... Так вони, дивіться що роблять: вони проводять якісь конкурси на «Найогиднішу ятку». Це ж цинізм? Чого він найогидніший з’явився? Бо ти йому не дозволяв щось нормальне зробити! Як же людина вкладатиме свої гроші?.. Це ж не державні кошти, не комунальні і не міські, як у них. А це мої, приватні кошти. Оце мій МАФ, я хочу туди вложити гроші, я хочу, щоб було красиво, щоб були люди в формі, охайненько, чистенько. Як же я туди можу вложити кошти, коли мені не дають подовжити договір оренди землі?! А до всього вони ще й проводять конкурс на «Найогиднішу ятку» району, нацьковують населення (пенсіонери, незахищені верстви населення) на малих підприємців.
Це геноцид! Що таке геноцид? Геноцид – це переслідування однією групою населення другої. Так може я неправильно висловився: це не рейдерство, це геноцид українського малого підприємця! Бо зараз влада свідомо, я вважаю, створює такі умови, при яких нацьковує населення на людину, що займається підприємницькою діяльністю.
А хто такий підприємець? Підприємець – це людина, яка на свій страх і ризик, за своєю ініціативою, за свої зароблені кровні кошти чи позичені, забезпечує робочі місця, годують себе і родину, і ще, може, кількох людей. А влада пішла по якій функції? Влада хоче забрати у них (підприємців) зароблений шматочок хліба!
Підприємці об’єдналися в спілки і готові вже виводити народ на вулицю! 

Журналіст: - Це які спілки?
В. Апостолов: - Ну, ви скажете, а їх почнуть пресувати. Всі підприємці звертаються з тим, що їм не дають працювати. А в них є це право по Конституції.

Журналіст:
- Пане Віталію, Ви так завзято відстоюєте права підприємців. Чи не виникають у Вас конфлікти з владою? Чи не намагаються Вас якось позбутися?

В. Апостолов: - Ще й як намагаються! КМДА неодноразово вже намагалася зняти мене з посади керівника Держкомпідприємництва по Києву. Останній раз ініціатива зняти мене з посади пролунала на сесії Київради 28 серпня. В одному зі своїх інтерв’ю я заявив, що прийняте 17 липня рішення «Про заходи щодо впорядкування об’єктів торгівлі (малих архітектурних форм)» - рейдерство чистої води. Воно розв’язує руки чиновникам і ставить поза законом 10 тисяч працюючих киян. Я відкрито заявив: таке рішення прийняли тому, що наші «великі», круті обранці не розуміють просту людину.
Чиновники образилися… На останній сесії Київради виступив голова комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Павлик В.А. і сказав: от так і так, Апостолов В. Є. назвав нас рейдерами. Ми зверталися до К. Ващенко (голова Держкомпідприємництва України – ред.), але він на боці свого підлеглого. Тому давайте звернемося до Держслужби України з вимогою звільнити Апостолова В. за порушення етики державного службовця. О. Довгий навіть запропонував – давайте в Генпрокуратуру ще поскаржимось. Я, правда, не знаю, чи займатиметься цим Генпрокуратура…
Але я хочу сказати, що дії столичної влада ще й гучніше називаються – це не просто рейдерство, це геноцид українського малого підприємця. Це знищення малого підприємця, знищення можливості зародження середнього класу. Тобто, за логікою деяких депутатів, повинні бути тільки багаті й бідні. А решта повинні бути тільки на подачках, оце як собачки на прив’язі.
Тому я, як свідомий громадянин і чиновник, я не вважаю, що щось порушив. Я діяв згідно чинного закону „Про державну службу”, згідно всіх законів України.

Журналіст: - Як гадаєте, підприємці Вас підтримають у цьому протистоянні з КМДА?

В. Апостолов:
- Підприємці всі стануть на мій бік. Тому що дійсно ніхто в нас, та і по всій Україні, не захищає підприємців.

Журналіст: - А ви не боїтеся?

В.Апостолов: - Я не боюсь.

Журналіст: - Це вперше у Вас виникло таке протистояння з КМДА?

В. Апостолов: - Ні, це регулярно робиться. В минулому році я провів круглий стіл на тему: ”Чому київська влада знищує малий бізнес?”. Одразу ж у газеті «Хрещатик» надрукована вимога одного з заступників київського міського голови мене звільнити.
Я свою роботу виконую! Один із пунктів – це захист підприємців. Я це і роблю. На жаль, чиновники зовсім по-іншому до цього ставляться. Вони вважають: все, я депутат, і можу діяти за своїми правилами. Протистояння моє з КМДА триває по кількох питаннях: захотіли розділити зовнішню рекламу в місті. Ми не дали.
Питання по кладовищу. Працювати можна тільки цим, бо я - начальник, у мене є кілька контор і тільки вони можуть вести бізнес. Ми це побороли.
Така ж ситуація з пасажирськими та вантажними перевезеннями в м. Києві.

Журналіст: - Сподіваємося, що Ви виграєте у цьому протистоянні! Дякуємо за інтерв’ю!


Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: