antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Віталій Апостолов: «Владі столиці не потрібні малі підприємці»

10/09/08
(інтерв’ю Голови представництва Держкомпідприємництва в м. Києві В.Є. Апостолова інтернет-виданню Antiraider.org)


Журналіст: - Віталію Євгеновичу, днями кияни стали свідками того, як зносили МАФи (малі архітектурні форми - ред.) на Троєщині, поблизу ринку Фестивальний. Як це можна назвати? Чи не порушує такими діями КМДА конституційне право людей на працю?

В. Апостолов: - Звісно, порушує! Ніхто не має права відбирати конституційне право людей  на професію. Влада всі роки не дозволяє ці малі архітектурні форми вдосконалювати, не дозволяє подовжувати договори оренди. Вона робить їх беззаконними. Але ж жодна оця ятка – МАФ – не з’явилася просто так. Якийсь папірець, якийсь дозвіл на розміщення були виписані певним чиновником. Потім перестали подовжувати договори оренди. Чиновницьке свавілля зародило в цих людях (підприємцях – ред.) страх кудись звертатись.
Ви подивіться, що діється? Людина створила собі робоче місце – собі, своїй сім’ї, ще декільком найманим працівникам. Та замість того, щоб створити їм умови для роботи, держава в обличчі КМДА і Київської міської ради постійно ставить палки в колеса, вигадує нові перепони для малих підприємців: ти тут стоїш, а не тут, у тебе будка, а не кіоск, вона не повинна такою… і так далі. Замість того, аби розробити чесно, прозоро комплексний план по розміщенню МАФів у Києві, якихось допоміжних послуг (не тільки ж торгівля там, а і постригтися щоб можна було, ґудзик пришити...), вона (КМДА – ред.) іде по шляху переділу. Вони відбирають бізнес у малого підприємця. І це найбільша загроза – загроза української самостійності.

Журналіст: - Через боротьбу столичної влади із МАФами, скільки вже підприємців залишилися без робочих місць?       

В. Апостолов: - Вони планують зносити їх фактично всі. Є різні бази даних – по одних 10 тисяч підприємців, по других 7,5 тисяч, по третіх – 5 тисяч. Я конкретну цифру не знаю. Це інформація закрита, якби вона була відкрита, розписали б... Так вони, дивіться що роблять: вони проводять якісь конкурси на «Найогиднішу ятку». Це ж цинізм? Чого він найогидніший з’явився? Бо ти йому не дозволяв щось нормальне зробити! Як же людина вкладатиме свої гроші?.. Це ж не державні кошти, не комунальні і не міські, як у них. А це мої, приватні кошти. Оце мій МАФ, я хочу туди вложити гроші, я хочу, щоб було красиво, щоб були люди в формі, охайненько, чистенько. Як же я туди можу вложити кошти, коли мені не дають подовжити договір оренди землі?! А до всього вони ще й проводять конкурс на «Найогиднішу ятку» району, нацьковують населення (пенсіонери, незахищені верстви населення) на малих підприємців.
Це геноцид! Що таке геноцид? Геноцид – це переслідування однією групою населення другої. Так може я неправильно висловився: це не рейдерство, це геноцид українського малого підприємця! Бо зараз влада свідомо, я вважаю, створює такі умови, при яких нацьковує населення на людину, що займається підприємницькою діяльністю.
А хто такий підприємець? Підприємець – це людина, яка на свій страх і ризик, за своєю ініціативою, за свої зароблені кровні кошти чи позичені, забезпечує робочі місця, годують себе і родину, і ще, може, кількох людей. А влада пішла по якій функції? Влада хоче забрати у них (підприємців) зароблений шматочок хліба!
Підприємці об’єдналися в спілки і готові вже виводити народ на вулицю! 

Журналіст: - Це які спілки?
В. Апостолов: - Ну, ви скажете, а їх почнуть пресувати. Всі підприємці звертаються з тим, що їм не дають працювати. А в них є це право по Конституції.

Журналіст:
- Пане Віталію, Ви так завзято відстоюєте права підприємців. Чи не виникають у Вас конфлікти з владою? Чи не намагаються Вас якось позбутися?

В. Апостолов: - Ще й як намагаються! КМДА неодноразово вже намагалася зняти мене з посади керівника Держкомпідприємництва по Києву. Останній раз ініціатива зняти мене з посади пролунала на сесії Київради 28 серпня. В одному зі своїх інтерв’ю я заявив, що прийняте 17 липня рішення «Про заходи щодо впорядкування об’єктів торгівлі (малих архітектурних форм)» - рейдерство чистої води. Воно розв’язує руки чиновникам і ставить поза законом 10 тисяч працюючих киян. Я відкрито заявив: таке рішення прийняли тому, що наші «великі», круті обранці не розуміють просту людину.
Чиновники образилися… На останній сесії Київради виступив голова комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики Павлик В.А. і сказав: от так і так, Апостолов В. Є. назвав нас рейдерами. Ми зверталися до К. Ващенко (голова Держкомпідприємництва України – ред.), але він на боці свого підлеглого. Тому давайте звернемося до Держслужби України з вимогою звільнити Апостолова В. за порушення етики державного службовця. О. Довгий навіть запропонував – давайте в Генпрокуратуру ще поскаржимось. Я, правда, не знаю, чи займатиметься цим Генпрокуратура…
Але я хочу сказати, що дії столичної влада ще й гучніше називаються – це не просто рейдерство, це геноцид українського малого підприємця. Це знищення малого підприємця, знищення можливості зародження середнього класу. Тобто, за логікою деяких депутатів, повинні бути тільки багаті й бідні. А решта повинні бути тільки на подачках, оце як собачки на прив’язі.
Тому я, як свідомий громадянин і чиновник, я не вважаю, що щось порушив. Я діяв згідно чинного закону „Про державну службу”, згідно всіх законів України.

Журналіст: - Як гадаєте, підприємці Вас підтримають у цьому протистоянні з КМДА?

В. Апостолов:
- Підприємці всі стануть на мій бік. Тому що дійсно ніхто в нас, та і по всій Україні, не захищає підприємців.

Журналіст: - А ви не боїтеся?

В.Апостолов: - Я не боюсь.

Журналіст: - Це вперше у Вас виникло таке протистояння з КМДА?

В. Апостолов: - Ні, це регулярно робиться. В минулому році я провів круглий стіл на тему: ”Чому київська влада знищує малий бізнес?”. Одразу ж у газеті «Хрещатик» надрукована вимога одного з заступників київського міського голови мене звільнити.
Я свою роботу виконую! Один із пунктів – це захист підприємців. Я це і роблю. На жаль, чиновники зовсім по-іншому до цього ставляться. Вони вважають: все, я депутат, і можу діяти за своїми правилами. Протистояння моє з КМДА триває по кількох питаннях: захотіли розділити зовнішню рекламу в місті. Ми не дали.
Питання по кладовищу. Працювати можна тільки цим, бо я - начальник, у мене є кілька контор і тільки вони можуть вести бізнес. Ми це побороли.
Така ж ситуація з пасажирськими та вантажними перевезеннями в м. Києві.

Журналіст: - Сподіваємося, що Ви виграєте у цьому протистоянні! Дякуємо за інтерв’ю!


Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: