antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Війна з Росією може коштувати Україні 7 мільярдів доларів

24/11/08
Якщо Україна підвищить ціну на транзит газу для "Газпрому", то їй доведеться платити за газ на 7 мільярдів доларів дорожче.

Такі підрахунки зробили автори статті у виданні "Комерсант-Україна".

Видання нагадує пропозицію президента України підвищити для Росії ціни на транзит і збереження газу в підземних сховищах у відповідь на погрози підвищити ціну на газ.

Як пояснили в Мінпаливенерго, зараз вартість збереження складає $6,68 за тисячу кубометрів, а всього в ПГС зберігається до 30 млрд кубометрів газу на рік.

"Тобто "Газпром" або підконтрольний йому трейдер RosUkrEnergo платять $200-240 млн у залежності від курсу гривні. Якщо Ющенко доможеться виконання своєї погрози і перейде на ринкові відносини, то ціна може вирости в кілька разів", - говориться в статті.

"Зберігання тисячі кубометрів протягом року, наприклад у Німеччині, обходиться приблизно в $82,5. Тобто максимум, який може зажадати Київ від Москви по даній статті витрат, складає $2,47 млрд",- підрахував директор East European Gas Analysis Михайло Корчемкін.

Але дві третини газу з ПГС реалізується на території України, а отже, підвищення ставок може вдарити і по населенню.

Утім, відзначає видання, навіть якщо "Нафтогаз" уведе додаткову ставку за відбір газу з ПГС і платежі "Газпрому" виростуть, ці гроші не покриють ріст витрат у випадку підвищення ціни на газ з нинішніх $179,5 до $400 за тисячу кубометрів.

При збереженні імпорту на нинішньому рівні - 55 млрд кубометрів газу на рік - Україні в 2009 році доведеться заплатити $22 млрд (у нинішньому - $9,87 млрд). Зміна транзитної ставки може сильно вдарити по "Газпрому".

Зараз російська монополія платить за транзит близько $2 млрд на рік. А у випадку підвищення ставки з $1,7 до $3-3,5 за прокачування тисячі кубометрів на 100 км, "Газпрому" доведеться викласти $3-4 млрд. Правда, у цьому випадку Україні доведеться доплатити Росії різницю в $7 млрд.

Видання також відзначає, що неясно, з чого виходив "Газпром", погрожуючи з наступного року підняти ціну на газ для України до $400.

Адже ще на початку місяця заступник гендиректора "Газпром експорту" Сергій Челпанов прогнозував, що ціни на газ у Західній Європі в I кварталі 2009 року знизяться з $460-520 до $360-400 за тисячу кубометрів. Причому в цих цифрах уже закладена вартість транзиту по українській і словацькій території, тобто реальна ринкова ціна для України за цього розкладу не зможе перевищити $300.

Не зовсім зрозуміла і структура українського боргу в $2,4 млрд. З невідомих причин у нього потрапили платежі "Нафтогазу" не тільки за минулий, але навіть за поточний місяць. І це при тому, що контракти передбачають оплату за спожитий газ до 25 числа наступного місяця. Тобто платежі "Нафтогазу" за жовтень і листопад юридично боргом не є. А це $1,7 млрд.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: