antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Війна за аптеку в центрі столиці

26/08/08
Голівудські бойовики беруть до прикладу українські рейдери. На столичних вулицях вони розігрують сцени з фільмів про поганих хлопців.

Одне з таких дійств відбулося 13 серпня в аптеці на Подолі (по вул. М.Гречка, 20). У приміщення ТОВ «Старт-94» увірвалися невідомі особи. Вони почали трощити аптечні прилавки та обладнання, викидати ліки на вулицю. Працівників вигнали з приміщення. Надавати будь-які пояснення руйнівники відмовилися. Коротко заявили - діють від імені нового власника приміщень -  ТОВ «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту».

Хоча ТОВ «Старт-94» на законних підставах користується приміщеннями вже більше 15 років (аптека працює тут понад 5 років). Крім того, представники товариства у судовому порядку отримали дозвіл на викуп приміщень по  вул. М.Гречко, 20.

Але Подільська районна рада, ігноруючи усі судові рішення, дозволила приватизацію приміщення аптеки через аукціон. Насправді ж ніякого аукціону не було. Відділ приватизації комунального майна Подільського району та ТОВ «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту» просто уклали договір купівлі-продажу нежилих приміщень по  вул. М.Гречко, 20. Рейдери з «Юридичної компанії», окрилені цим договором, вирішили діяти силовими методами. Проте, як відомо, проти однієї сили завжди знайдеться інша.

Директор ТОВ «Старт-94» і власник аптеки Олександр Семиног вступив до лав Антирейдерського Союзу підприємців України. На його захист стали інші підприємці. 

У суботу, 23 серпня, Олександр Семиног та активісти Антирейдерського Союзу змогли повернути майно його законному власнику - пану Семинозі. На заваді намагалися стати охоронці приватної фірми, яких найняла «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту». Приїжджали і два наряди спецпідрозділу «Беркут». Оскільки право Олександра Семиноги на користування приміщеннями підтвердили кілька судів, охоронці відступили. 

Поки що історія завершилася хепі-ендом, як і буває у справжніх голлівудських фільмах.
У середу, 27 серпня, аптека відновить свою роботу. Останню ж крапку в конфлікті повинні поставити Подільський районний бюджетний комітет і районна рада, які мають скасувати свої рішення.
      
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: