antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Війна за аптеку в центрі столиці

26/08/08
Голівудські бойовики беруть до прикладу українські рейдери. На столичних вулицях вони розігрують сцени з фільмів про поганих хлопців.

Одне з таких дійств відбулося 13 серпня в аптеці на Подолі (по вул. М.Гречка, 20). У приміщення ТОВ «Старт-94» увірвалися невідомі особи. Вони почали трощити аптечні прилавки та обладнання, викидати ліки на вулицю. Працівників вигнали з приміщення. Надавати будь-які пояснення руйнівники відмовилися. Коротко заявили - діють від імені нового власника приміщень -  ТОВ «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту».

Хоча ТОВ «Старт-94» на законних підставах користується приміщеннями вже більше 15 років (аптека працює тут понад 5 років). Крім того, представники товариства у судовому порядку отримали дозвіл на викуп приміщень по  вул. М.Гречко, 20.

Але Подільська районна рада, ігноруючи усі судові рішення, дозволила приватизацію приміщення аптеки через аукціон. Насправді ж ніякого аукціону не було. Відділ приватизації комунального майна Подільського району та ТОВ «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту» просто уклали договір купівлі-продажу нежилих приміщень по  вул. М.Гречко, 20. Рейдери з «Юридичної компанії», окрилені цим договором, вирішили діяти силовими методами. Проте, як відомо, проти однієї сили завжди знайдеться інша.

Директор ТОВ «Старт-94» і власник аптеки Олександр Семиног вступив до лав Антирейдерського Союзу підприємців України. На його захист стали інші підприємці. 

У суботу, 23 серпня, Олександр Семиног та активісти Антирейдерського Союзу змогли повернути майно його законному власнику - пану Семинозі. На заваді намагалися стати охоронці приватної фірми, яких найняла «Юридична компанія «Всеукраїнський центр права та захисту». Приїжджали і два наряди спецпідрозділу «Беркут». Оскільки право Олександра Семиноги на користування приміщеннями підтвердили кілька судів, охоронці відступили. 

Поки що історія завершилася хепі-ендом, як і буває у справжніх голлівудських фільмах.
У середу, 27 серпня, аптека відновить свою роботу. Останню ж крапку в конфлікті повинні поставити Подільський районний бюджетний комітет і районна рада, які мають скасувати свої рішення.
      
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: