antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вкладникам ПІБу запропонували квартири замість депозитів

06/11/08
Вкладники "Промінвестбанку" (ПІБ) зможуть використовувати депозитні заощадження для придбання нерухомості в ЗАТ "Національна будівельна компанія" (НСК).

"Якщо клієнт "Промінвестбанку" має розрахунковий рахунок або заощадження, він може перевести необхідну суму на рахунок "НСК" в банку і стати інвестором нерухомості компанії "НСК", - цитує прес-служба будівельної компанії голову правління Павла Степкіна.

Відповідно до повідомлення, переклад грошей з одного рахунка на інший в середині банку - це стандартна операція. Скористатися подібного роду послугою можуть тільки клієнти ПІБу, що мають розрахунковий рахунок або депозит, термін якого підходить до кінця, минув або має формат "до запитання".

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі НСК, зокрема, мова йде про можливості купівлі нерухомості в споруджуваних житлових комплексах "Парковий" і "Троєщіна" в Києві.

Агентству уточнили, що житловий комплекс "Парковий" розташовано біля парку "Юність" в центрі Борщагівки в Києві. Житлкомплекс "Троєщіна" розташований на масиві "Троєщіна".

"Компанія НСК продовжує роботу під час кризи, оскільки інвестувала в будівництво власні кошти, а не кредитні. Завдяки цьому зараз НСК має можливість використовувати гроші інвесторів безпосередньо для завершення будівництва, а не для погашення заборгованостей", - відзначається в прес-релізі.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: