antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Вкладникам ПІБу запропонували квартири замість депозитів

06/11/08
Вкладники "Промінвестбанку" (ПІБ) зможуть використовувати депозитні заощадження для придбання нерухомості в ЗАТ "Національна будівельна компанія" (НСК).

"Якщо клієнт "Промінвестбанку" має розрахунковий рахунок або заощадження, він може перевести необхідну суму на рахунок "НСК" в банку і стати інвестором нерухомості компанії "НСК", - цитує прес-служба будівельної компанії голову правління Павла Степкіна.

Відповідно до повідомлення, переклад грошей з одного рахунка на інший в середині банку - це стандартна операція. Скористатися подібного роду послугою можуть тільки клієнти ПІБу, що мають розрахунковий рахунок або депозит, термін якого підходить до кінця, минув або має формат "до запитання".

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі НСК, зокрема, мова йде про можливості купівлі нерухомості в споруджуваних житлових комплексах "Парковий" і "Троєщіна" в Києві.

Агентству уточнили, що житловий комплекс "Парковий" розташовано біля парку "Юність" в центрі Борщагівки в Києві. Житлкомплекс "Троєщіна" розташований на масиві "Троєщіна".

"Компанія НСК продовжує роботу під час кризи, оскільки інвестувала в будівництво власні кошти, а не кредитні. Завдяки цьому зараз НСК має можливість використовувати гроші інвесторів безпосередньо для завершення будівництва, а не для погашення заборгованостей", - відзначається в прес-релізі.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: