antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Влада Києва планує запровадити плату за медичні послуги

24/12/08

Влада Києва планує запровадити з наступного року офіційну плату за надані медичні послуги в муніципальних лікувальних закладах.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила сьогодні перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена КІЛЬЧИЦЬКА після прес-конференції мера столиці.

За її словами, медицина в нашій країні вже давно не безплатна. “Всі знають, що в поліклініках і лікарнях люди за кожен візит до лікаря, за кожен укол, за кожне УЗД платять кошти”, - сказала І.КІЛЬЧИЦЬКА.

“Тому ми піднімаємо ці тарифи офіційно. Робимо в рамках Києва в лікарняних медичних закладах таку тарифікацію”, - поінформувала заступник мера, зазначивши, що при цьому близько 600 тис. киян будуть обслуговуватись у всіх медичних закладах абсолютно безкоштовно. “А ті, хто знаходиться в Києві не кияни, і ті кияни, які все одно сплачують гроші, але ці гроші йдуть в кишеню медичних працівників, то тепер ці кошти будуть надходити до каси лікарні, щоб можна було робити реконструкцію лікарень, щоб було покращення медичного обслуговування і т.д.”, - сказала І.КІЛЬЧИЦЬКА.

Презентацію відповідної програми міська влада планує провести вже в січні 2009 року.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: