antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Влада вагається: підтримувати підприємців чи ні…

07/11/08
Напередодні відбулася зустріч представників Антирейдерського Союзу підприємців України та мера м.Боярка Добрівського Тараса Григоровича. Тема зустрічі – протизаконні дії з боку депутата міської ради Олексія Скринніка, представників ГО «Боярська варта», правоохоронців та працівників місцевого ЖЕКу. За словами активістів АСПУ, помітно, що Т. Добрівський має бажання розрішити ситуацію мирним шляхом, не порушуючи законних прав громадян на Власність.

Нагадаємо, в ніч з 27 на 28 жовтня близько 50 людей болгаркою спробували порізати магазин по вул. Хрещатик, 2-Б, який належить приватному підприємцю Ірині Рябоконь та її чоловікові. Керував процесом депутат Олексій Скриннік. На захист майна приїхала родина підприємців. Під час протистояння Ірина Рябоконь отримала травму голови та струс мозку.

На землю в центрі міста, яку орендує родина Рябоконь, накинув оком депутат Боярської міськради О. Скриннік. 2004-го рішенням сесії міської ради приватний підприємець Рябоконь І. О. отримала дозвіл на право оренди земельної ділянки (площею трохи більше 5 соток) у центрі Боярки строком на 10 років. Частину ділянки родина зайняла – встановили там магазин із продажу квітів. Решту землі вирішили освоїти пізніше. Аби запобігти будь-яким намаганням незаконно відібрати цю землю, родина Рябоконь установила на ділянці ще один магазин. Це було в п’ятницю, 24 жовтня. А вже в ніч з понеділка на вівторок депутат О. Скриннік вирішив діяти силовими методами.

Родина приватних підприємців вступила до лав Антирейдерського Союзу підприємців України, який стоїть на захисті Власності.

ВІДЕО

Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: