antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Власники львівських МАФів погрожують соціальним вибухом, якщо завтрашня сесія ЛМР не продовжить терміни оренди на їх кіоски на 5 років

17/12/08
Як повідомив сьогодні на прес-конференції голова громадської організації підприємців «Я - львів’янин» Андрій Антонищак, завтра міськрада розгляне проект ухвали «Про затвердження перспективної схеми розміщення МАФів як частини програми комплексного благоустрою території міста та правил розміщення МАФів для здійснення підприємницької діяльності у місті Львові».

За словами Андрія Антонищака, вчора відбулося засідання профільних комісій ЛМР за участі підприємців-власників МАФів, на якому розробили компромісний проект ухвали. Ця ухвала передбачає подовження терміну оренди на 5 років для МАФів, які розташовані у мікрорайонах Львова, і розробку міською радою програми комплексного благоустрою для об’єднання МАФів у пасаж протягом року. Міський голова Львова Андрій Садовий пропонував скоротити кількість МАФів у 5 разів.

Наразі договори оренди між міською радою та підприємцями дійсні до 31 грудня 2008 року. «Якщо проект ухвали буде змінено до розгляду на сесії, то діяльність 1500 МАФів опиниться поза правовим полем. Тоді людина, яка це зробить нестиме особисту соціальну відповідальність за 10 тисяч людей, що втратять робочі місця», - Андрій Антонищак.

Також голова ГО «Я – львів’янин» відзначив, що фірми-постачальники можуть у випадку ліквідації МАФів скоротити до 40% торгових представників, а міський бюджет втратить декілька мільйонів гривень.

«На відміну від супермаркетів, 60-80% асортименту МАФів складає продукція галицьких виробників. На тлі кризи кожен регіон має пильнувати себе», - наголосив Андрій Антонищак.

Представники ГО «Я – львів’янин» минулого тижня їздили в Київ для зустрічі з членами БЮТ та НСНУ, які обіцяли підприємцям підтримку на місцевому рівні.
Також підприємці пообіцяли провести у п’ятницю масові страйки, якщо проект ухвали буде змінено чи відхилено.

«Міська рада спровокує соціальний вибух. Дії підприємців можуть виявитися неадекватними – спрогнозувати їх неможливо», - Андрій Антонищак.

Як повідомляло агентство, 27 грудня 2007 року депутати Львівської міської ради затвердила правила розміщення малих архітектурних форм (МАФ) у Львові, які передбачали продовження тимчасових договорів оренди до кінця 2008 року.


Джерело: PRESSTIME.COM.UA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: