antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Волков заявляє про тиск з боку "рейдерів", які розколюють український баскетбол

06/10/08
Федерація баскетболу України поширила заяву підписану Олександром Волковим, у якій говорить про "випадки тиску та телефонних дзвінків на тренерів і керівників клубів вищої та першої ліги чоловічих і жіночих команд, які беруть участь у змаганнях з баскетболу під егідою ФБУ".

За інформацією федерації, невідомі особи звертаються до керівників клубів і тренерів вищезгаданих команд, пропонуючи гроші за відмову від участі в офіційних змаганнях з баскетболу, які організовує та проводить ФБУ.

"Натомість усім клубам вищої та першої ліги пропонують грати в інших, неофіційних змаганнях. Неодноразово телефонуючи від однієї команди до іншої, ці особи стверджують, що решта команд вищої ліги нібито погодилася не брати участь у змаганнях, які проводить ФБУ", - йдеться у документі.

ФБУ заявляє, що "організатори подібних дій застосовують "рейдерські" методи та вдаються до психологічного тиску на баскетбольне співтовариство, намагаючись дискредитувати Федерацію".

"Федерація баскетболу України, використовуючи легальні методи організації проведення змагань з баскетболу, рішуче припинятиме всі "рейдерські" інтервенції, спрямовані на руйнування баскетбольного співтовариства, захищатиме законні інтереси своїх членів, відстоюватиме принципи чесної гри", - йдеться у заяві ФБУ.

За інформацією Федерації, про випадки, викладені у заяві, належним чином буде проінформовано Міністра України у справах сім"ї, молоді і спорту та Президента Національного Олімпійського Комітету.

"Згідно з вимогами міжнародних спортивних організацій, Федерація баскетболу України була і є єдиною офіційною організацією, якій делеговано законне право щодо розвитку баскетболу в Україні, представництва нашої країни в міжнародному спортивному співтоваристві та проведення офіційних і міжнародних змагань з баскетболу", - наголошено у заяві.

Нагадаємо, з цього року в Україні створена і функціонує Українська баскетбольна ліги (УБЛ), яка проводить окремий від ФБУ чемпіонат та клуби якої не мають права виступати на євроарені. Як повідомляв Чемпіон, за значною частиною клубів нової ліги стоїть власник групи "Приват" Ігор Коломойський.

 
Джерело: Champion
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: