" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Володимир Сівкович провів засідання Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств

21/05/10
Віце-прем"єр-міністр Володимир Сівкович провів засідання Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, під час якого наголосив, що наразі кількість звернень до Комісії в середньому складає 30-35 на місяць, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу віце-прем"єр-міністра.

За словами Володимира Сівковича, сьогодні на контролі Комісії перебувають державні та стратегічно важливі для економіки держави підприємства, зокрема, ЗАТ "Індар", ДАК "Укрмедпром", ВАТ "Оріана" та інші.

Він зазначив, що завдяки зусиллям членів Міжвідомчої комісії було прийнято ряд законів щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на протиправне поглинання та захоплення акціонерних товариств. "Але законотворча робота щодо створення правового режиму, який унеможливить "рейдерство" як суспільне явище, має тривати безперестанно", - наголосив В.Сівкович.

Віце-прем"єр заявив, що відтепер до переліку проблематики, якою опікуються експерти Комісії, також належать питання порушення земельного законодавства.

Володимир Сівкович у питаннях противоправного поглинання чи захоплення підприємств звинувачує не бізнес, а корумпованих державних чиновників, які сприяють втіленню протиправних дій. "Стосовно таких людей правоохоронна система має діяти дуже швидко і максимально жорстко", - наголосив вце-прем"єр-міністр.

Керівники ГПУ та Вищої Ради юстиції запевнили членів Міжвідомчої комісії, що будуть негайно реагувати на звернення Комісії та оперативно ухвалювати відповідні рішення стосовно корумпованих державних службовців.


Джерело: УкрИнформ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: