antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Європейські банки дали Вінському кредити на вагони

12/11/08
Європейський банк реконструкції і розвитку прийняв рішення виділити «Укрзалізниці" 125 млн. дол. пільгового кредиту, а Європейський інвестиційний банк також виділить 175 млн. євро.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила сьогодні на засіданні Кабміну прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.

«Усі ці гроші підуть на розширення рухомого складу «Укрзалізниці», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

На її думку, замовлення великої кількості рухомого складу приведе до формування внутрішнього ринку на металопродукцію, що допоможе знизити кризові явища в Україні, оскільки, за словами прем`єра, одним з наслідків фінансової кризи є відсутність ринків збуту для металопродукції.

Ю.ТИМОШЕНКО висловила сподівання, що весь пересувний склад буде придбаний виключно на українських машинобудівних підприємствах.

Як повідомляв УНІАН, 24 вересня міністр транспорту і зв`язку Йосип ВІНСЬКИЙ повідомив, що Мінтрансзв’язку і ЄБРР планують 26 вересня підписати угоду про виділення кредиту для «Укрзалізниці» і «Укравтодору».

При цьому міністр уточнив, що для «Укрзалізниці» буде виділено 250 млн. доларів, для «Укравтодору» - 150 млн. доларів.

За його словами, ставка за кредитом - LIBOR плюс 4,5%. Кредит буде наданий на 10 років. (Нагадаємо, раніше планувалося залучити кредит ЄБРР для придбання «Укрзалізницею» 241 вагона у Крюківського вагонобудівного заводу.)

26 вересня Й. ВІНСЬКИЙ повідомив, що Європейський банк реконструкції і розвитку не знайшов можливості надати кредити “Укрзалізниці” і “Укравтодору”.

“ЄБРР відмовився, він сказав, що на сьогодні немає можливості дати цей кредит, у них немає ресурсів сьогодні. Вони не можуть дати, вони можуть дати тільки на початку наступного року”, - сказав міністр.

У той же час він додав, що кошти для “Укрзалізниці” (250 млн. дол.) будуть надані. За словами Й.ВІНСЬКОГО, відповідні домовленості з Credit Swiss досягнуті близько тижня тому, кредит буде наданий під 7,5% + Libor на 10 років.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: