antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Європейські банки дали Вінському кредити на вагони

12/11/08
Європейський банк реконструкції і розвитку прийняв рішення виділити «Укрзалізниці" 125 млн. дол. пільгового кредиту, а Європейський інвестиційний банк також виділить 175 млн. євро.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила сьогодні на засіданні Кабміну прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.

«Усі ці гроші підуть на розширення рухомого складу «Укрзалізниці», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

На її думку, замовлення великої кількості рухомого складу приведе до формування внутрішнього ринку на металопродукцію, що допоможе знизити кризові явища в Україні, оскільки, за словами прем`єра, одним з наслідків фінансової кризи є відсутність ринків збуту для металопродукції.

Ю.ТИМОШЕНКО висловила сподівання, що весь пересувний склад буде придбаний виключно на українських машинобудівних підприємствах.

Як повідомляв УНІАН, 24 вересня міністр транспорту і зв`язку Йосип ВІНСЬКИЙ повідомив, що Мінтрансзв’язку і ЄБРР планують 26 вересня підписати угоду про виділення кредиту для «Укрзалізниці» і «Укравтодору».

При цьому міністр уточнив, що для «Укрзалізниці» буде виділено 250 млн. доларів, для «Укравтодору» - 150 млн. доларів.

За його словами, ставка за кредитом - LIBOR плюс 4,5%. Кредит буде наданий на 10 років. (Нагадаємо, раніше планувалося залучити кредит ЄБРР для придбання «Укрзалізницею» 241 вагона у Крюківського вагонобудівного заводу.)

26 вересня Й. ВІНСЬКИЙ повідомив, що Європейський банк реконструкції і розвитку не знайшов можливості надати кредити “Укрзалізниці” і “Укравтодору”.

“ЄБРР відмовився, він сказав, що на сьогодні немає можливості дати цей кредит, у них немає ресурсів сьогодні. Вони не можуть дати, вони можуть дати тільки на початку наступного року”, - сказав міністр.

У той же час він додав, що кошти для “Укрзалізниці” (250 млн. дол.) будуть надані. За словами Й.ВІНСЬКОГО, відповідні домовленості з Credit Swiss досягнуті близько тижня тому, кредит буде наданий під 7,5% + Libor на 10 років.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: