antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Як жителі Лесі Українки мітингували під міліцією

17/03/10
- Міліціонери обзивали нас, викручували руки, - тремтячим голосом каже в мегафон Анна Гудима.

- І невже ви не розумієте, чому вас затримали беркутівці? - здивованим голосом запитує речник київської міліції Володимир Поліщук.

Він вийшов до активістів, які влаштували біля центрального управління міліції мітинг на захист Олександра Гудими. Уже третій день Гудиму, противника забудови на бульварі Лесі України, 7-9, утримують у слідчому ізоляторі, і не дають спілкуватися з рідними. В діях інших затриманих суд не знайшов порушень.

- Ні, ми не знаємо, чому нас затримали, - обурено каже Анна. - У нас були дозволи на проведення акцїі. А беркутівці нічого не сказали нам, ніхто не представився. Просто скрутили руки і потягли в машину.

- У слідства також є відеозапис, як все відбувалося, - захищається Поліщук. - Ми надамо запис тій інстанції, яка приймає рішення, - швидко додає він у відповідь на вимоги показати цей запис журналістам.

Міліціонер забирає в одного з активістів мегафон.
- Нас, міліціонерів, часто намагаються показати у непривабливому світлі. - Нас теж забудовники звинувачують у тому, що ми підкуплені мешканцями. Жителі звинувачують, що забудовники підкупають…

Навколо зкупчуються активісти.

- Сашко Гудима - один з кращих наших громадян! Він завжди виступав проти незаконної забудови, допомагав слабшим.
- Зараз я раджу вам зайти зараз всередину і написати звернення до нового начальника міліції, - знову бере слово Поліщук. - Якщо ви відчуваєте, що працівник міліції порушив закон, вам треба звертатися до відповідних органів. Якщо ви не написали такої заяви в Печерському районі, напишіть в центральному київському відділенні. Ми будемо розбиратися.

Одна з жительок уже підготувала таку заяву.

- Я вам можу навіть показати синці і побої, - каже вона, але Поліщук м’яко відмовляється. - Беркутівці взагалі обіцяли нас розстріляти у Бабиному яру!- Ви можете зареєструвати у нас заяву щодо погроз вашому життю з боку міліції, - радить Поліщук. - Міліціонерам, які таке вчинили, відкриють кримінальну справу. Але попереджаю: за неправдиві свідчення також передбачена кримінальна справа.

- Подивіться на ці фотографії! Ось Гудима, а ось охоронець! - дружина Олександра Людмила підходить до міліціонера з великими фотографіями. - Тут чітко видно, хто кого бив!- Ми не вороги вам, зрозумійте…

- Там за рогом активістів “пакують”! - з-за будинку вибігає один з активістів. - Швидше всі туди, їх штовхають у машину!

Всі одразу кидають Поліщука і біжать за активістом. В кінці довгого рожевого будинку міліції спинилася біла “Газель” з написом “Патрульна служба”. Біля неї - троє міліціонерів і п’ятеро хлопців. Клацають спалахи фотокамер, патрульні відпускають хлопців і їдуть.

- І чого всі сюди побігли? - підходить Поліщук.

- У нас спитали документи, а потім сказали, що ми схожі на розшукуваних злочинців, почали заводити в машину, - каже один із хлопців, якого намагалися затримати.

- Я розберуся, - нітиться міліціонер.

- Будьте обережні, - радить йому хтось із присутніх. - Тут з даху бурульки падають. Краще відійдіть.


Джерело: Свідомо

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: