antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Яценюк: світова фінансова криза зачепить Україну

30/09/08
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк вважає за доцільне заслухати на цьому тижні у ВР інформацію міністра фінансів Віктора Пинзеника, економіки Богдана Данилишина та голови Нацбанку Володимира Стельмаха щодо бюджету на 2009 рік та подолання наслідків світової фінансової кризи.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на засіданні парламенту.

Звертаючись до лідерів фракцій парламенту, А.Яценюк зазначив, що незалежно від того, чи буде створено коаліцію, необхідно заслухати міністра фінансів, міністра економіки та голову НБУ, зокрема, з приводу того, які заходи вживатиме уряд та Нацбанк до кінця року для подолання наслідків світової фінансової кризи.

А.Яценюк нагадав, що сьогодні вранці “Доу-Джонс впав на сім відсотків». «Це історичне падіння за всю історію цього індексу», - додав спікер.
А.Яценюк наголосив, що «глибоко помиляються» ті, хто думає, що для України це не матиме ніяких наслідків. «Наслідки світової фінансової кризи Україна відчуває вже зараз», - впевнений голова ВР.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: