antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Юлія Тимошенко: Ухвалення Закону про тимчасові слідчі комісії надасть парламенту право розслідувати антиконституційні дії чиновників.

03/02/09
«Ухвалення Закону «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» надає право парламенту розслідувати незаконні, антиконституційні, корупційні дії чиновників всіх рівнів і приймати рішення про передачу звіту тимчасових слідчих комісій в силові структури і суди», - заявила сьогодні на брифінгу Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

«Саме тому ми послідовно підтримуємо цей законопроект», - підкреслила Прем’єр-міністр та нагадала, що фракція очолюваної нею політичної сили БЮТ завжди виступала за прийняття цього законопроекту.

«Що стосується процедури імпічменту Президента, то ми не розглядали це питання ні на з’їзді партії, ні на з’їзді блоку, ні на зібранні коаліції», - підкреслила Глава Уряду.


Джерело: kmu.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: