antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко хоче зняти перешкоди для бізнесу

29/10/08
Президент Віктор Ющенко виступає за скасування низки адміністративних перешкод у взаємодії українського та польського бізнесу.

Про це він сказав у своєму виступі на Дев"ятому економічному форумі "Україна-Польща" у Донецьку, в якому також брав участь президент Польщі Лех Качинський, повідомляє прес-служба президента України.

Зокрема, він має на увазі проведення спільного прикордонного контролю та уніфікацію митних процедур, а також якнайшвидшу імплементацію угоди про малий прикордонний рух. Ющенко наголосив, що сторони зацікавлені в тому, щоб зберегти встановлену цим документом межу прикордонних регіонів.

Глава української держави висловив упевненість у тому, що для успішного українсько-польського торговельно-економічного співробітництва існує надійне підґрунтя, яке зміцнює інтеграція України до СОТ та очікуване створення зони вільної торгівлі з ЄС.

Ющенко вкотре підтвердив, що здобуття членства в ЄС та НАТО є незмінним стратегічним пріоритетом України. Він наголосив, що майбутня угода про асоціацію з ЄС передбачатиме найтіснішу інтеграцію порівняно з аналогічними угодами, які вже були укладені Євросоюзом з іншими країнами.

Глава української держави також повідомив, що 29 жовтня за участі міністра закордонних справ України розпочався перший раунд переговорів з ЄС про безвізовий режим.

Ющенко позитивно оцінив досягнуті показники зростання торговельно-економічної співпраці та інвестиційної взаємодії між Україною та Польщею, та, водночас, запропонував активізувати інформаційний супровід ведення бізнесу в Україні, що має збільшити обізнаність у потенціалі українського ринку.

На його думку, поліпшити становище дозволить організація бізнес-форумів, виставок та інших заходів у тих регіонах наших країн, які ще недостатньо охоплені співпрацею.

Ющенко також запропонував, щоб міністри економіки, глави облдержадміністрацій і керівники різних рівнів двох країн регулярно, раз у квартал, зустрічалися й обговорювали наболілі питання і проблеми, які необхідно вирішити.

"Нам треба розвивати не тільки прикордонне співробітництво, не тільки регіональне, але і розвивати співробітництво усе далі і далі від кордону", - цитує президента України "Інтерфакс".

Ющенко підкреслив, що Польща й Україна є "стратегічними друзями", додавши, що це стосується політичних і економічних складових обох країн.

У свою чергу, Качинський запросив Ющенка взяти участь у Десятому ювілейному економічному форумі "Україна-Польща", який відбудеться наступного року в Польщі.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: