antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко не каже дату виборів, щоб не було "рейдерства"

22/10/08
Президент Віктор Ющенко видасть указ про призначення нової дати позачергових парламентських виборів після того, як парламент ухвалить антикризові законопроекти.

Таку заяву зробив в ефірі радіо "Ера" перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Степан Гавриш.

"Поки парламент не ухвалить відповідних рішень, президент не видаватиме новий указ", - сказав він.

Гавриш зазначив, що Ющенко не видає указ із зазначенням дати виборів, щоб "він (указ) не потрапив під дію українських судів і не став предметом політичного рейдерства".

Перший заступник секретаря РНБО зазначив, що президент вважає 14 грудня останнім можливим терміном проведення виборів.

"Якщо парламент не прийме необхідні законопроекти – президент виходитиме з своїх конституційних повноважень", - сказав Гавриш.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: