antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко просить Тимошенко нормалізувати "Артек"

28/01/09
Президент Віктор Ющенко просить прем’єр-міністра Юлію Тимошенко вжити дієвих заходів щодо нормалізації роботи Центру "Артек" та забезпечити виконання указу про функціонування та розвиток "Артеку".

Про це йдеться у листі президента до глави уряду, повідомляє прес-служба президента.

У ньому Ющенко висловлює глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

Президент зауважує, що його стурбованість викликає не тільки невиконання підписаного 27 листопада 2007 року указу про функціонування та розвиток МДЦ "Артек", який передбачав виконання урядом низки відповідних заходів.

"Турбує соціальний резонанс, спричинений повідомленнями у засобах масової інформації, зокрема, стосовно того, що уряд України штовхає МДЦ "Артек" до банкрутства з подальшою метою розпродажу його власності приватним інвесторам", - йдеться в листі Ющенка до Тимошенко.

Президент вказує на те, що "така ситуація є неприпустимою".

У зв"язку з цим він звертається до керівника уряду з проханням "вжити дієвих заходів щодо нормалізації роботи Центру "Артек" та забезпечити виконання зазначеного указу у повному обсязі".

"Про проведену роботу прем"єр-міністр має особисто доповісти главі держави у тижневий термін", - сказано листі Ющенка.

Як відомо, 22 січня директор міжнародного дитячого центру "Артек" Борис Новожилов оголосив голодування через кризову ситуацію в центрі, викликану недостатнім фінансуванням з боку держави, та підозри в тому, що "Артек" навмисне "банкрутують".

У понеділок, 26 січня, Новожилова було госпіталізовано із серцевим нападом до київської лікарні "Феофанія". За останньою інформацією, лікарі оцінюють стан його здоров"я як "середньої важкості".

Між тим, низка громадських діячів, зокрема і в Росії, виступила на захист "Артеку". А Держдума РФ навіть заявила про намір розглянути питання про надання допомоги цьому центру у зв’язку з його фінансовими труднощами.

На сьогодні у цьому міжнародному дитячому центрі, добре відомому ще з часів СРСР, 10 таборів. Його площа – 208 га. Його інфраструктура включає кінотеатри, басейн, сучасний освітній центр, що дозволяє табору навчати дітей протягом усього року.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: