antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко цікавиться, що робити з Севастопольською бухтою після 2017 року

26/12/08
Президент Віктор Ющенко доручив підготувати пропозиції щодо використання після 2017 року інфраструктури Севастопольської бухти у невійськових цілях. Про це йдеться в указі президента про додаткові заходи щодо соціально-економічного розвитку Севастополя, що опубліковано на сайті глави держави. Указ видано "з метою формування сприятливих умов для залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток Севастополя, створення нових робочих місць і розбудови інфраструктури міста". Ющенко постановив підтримати пропозиції Севастопольської міськдержадміністрації щодо вжиття додаткових заходів, спрямованих на забезпечення комплексного розвитку міста. Крім того, має бути створена робоча група з підготовки пропозицій щодо розроблення додаткових заходів, спрямованих на забезпечення комплексного розвитку Севастополя. Співголовами робочої групи призначаються перший віце-прем"єр Олександр Турчинов та голова Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Куніцин. У тижневий строк вони мають внести пропозиції щодо персонального складу робочої групи. Робоча група має підготувати та подати у двомісячний строк у встановленому порядку пропозиції щодо поглиблення транскордонного співробітництва у Причорноморському регіоні, спрямованого, зокрема, на реалізацію проектів (програм) із розв"язання проблем екологічного характеру, в тому числі пов"язаних із розливами нафти в басейні Чорного моря. Також група має подати пропозиції щодо використання після 2017 року інфраструктури Севастопольської бухти у невійськових цілях, перепрофілювання та модернізації логістичної, в тому числі портової, інфраструктури. Очікуються пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку в місті енергетичного машинобудування, суднобудування, транспортного комплексу, харчової промисловості та житлового будівництва. Крім того, група має подати пропозиції щодо забезпечення зайнятості населення та зменшення рівня безробіття у місті, поліпшення доступу мешканців міста до інформації, зокрема, шляхом розвитку та розширення мережі ретрансляторів.

Джерело: "Українська правда"
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: