antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко цікавиться, що робити з Севастопольською бухтою після 2017 року

26/12/08
Президент Віктор Ющенко доручив підготувати пропозиції щодо використання після 2017 року інфраструктури Севастопольської бухти у невійськових цілях. Про це йдеться в указі президента про додаткові заходи щодо соціально-економічного розвитку Севастополя, що опубліковано на сайті глави держави. Указ видано "з метою формування сприятливих умов для залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток Севастополя, створення нових робочих місць і розбудови інфраструктури міста". Ющенко постановив підтримати пропозиції Севастопольської міськдержадміністрації щодо вжиття додаткових заходів, спрямованих на забезпечення комплексного розвитку міста. Крім того, має бути створена робоча група з підготовки пропозицій щодо розроблення додаткових заходів, спрямованих на забезпечення комплексного розвитку Севастополя. Співголовами робочої групи призначаються перший віце-прем"єр Олександр Турчинов та голова Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Куніцин. У тижневий строк вони мають внести пропозиції щодо персонального складу робочої групи. Робоча група має підготувати та подати у двомісячний строк у встановленому порядку пропозиції щодо поглиблення транскордонного співробітництва у Причорноморському регіоні, спрямованого, зокрема, на реалізацію проектів (програм) із розв"язання проблем екологічного характеру, в тому числі пов"язаних із розливами нафти в басейні Чорного моря. Також група має подати пропозиції щодо використання після 2017 року інфраструктури Севастопольської бухти у невійськових цілях, перепрофілювання та модернізації логістичної, в тому числі портової, інфраструктури. Очікуються пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку в місті енергетичного машинобудування, суднобудування, транспортного комплексу, харчової промисловості та житлового будівництва. Крім того, група має подати пропозиції щодо забезпечення зайнятості населення та зменшення рівня безробіття у місті, поліпшення доступу мешканців міста до інформації, зокрема, шляхом розвитку та розширення мережі ретрансляторів.

Джерело: "Українська правда"
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: