antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко вітає звільнення «Фаїни»

05/02/09
Президент України Віктор ЮЩЕНКО вітає українських моряків - членів екіпажу судна «Фаїна», їхніх рідних і близьких з наближенням терміну довгоочікуваного повернення наших співвітчизників додому.

Про це повідомила прес-секретар Президента України Ірина ВАННИКОВА.

Вона зазначила, що 4 лютого в результаті проведення дуже складної та багатоходової операції, здійсненої розвідувальними органами України у взаємодії з іноземними партнерськими спецслужбами, судно було звільнено.

Усі члени екіпажу живі й здорові, знаходяться на борту «Фаїни», жоден з них не постраждав. Наразі судно під охороною ВМС США готується до переходу в кенійський порт Момбаса, де морякам буде надано первинну медичну та іншу необхідну допомогу. Компетентними відомствами України вживаються всі необхідні заходи щодо їх найскорішого відправлення на Батьківщину, і невдовзі їх можна буде привітати на рідній землі, відзначила І.ВАННИКОВА.

Вона наголосила, що починаючи з першого дня цього безпрецедентного випадку у сучасній історії піратського захоплення, процес визволення українських громадян та інших членів екіпажу «Фаїни» перебував під постійним контролем Президента України.

«Всі українці віддають шану мужності, силі волі членів екіпажу «Фаїни», які в умовах довготривалого, колосального фізичного і морального пригнічення з боку піратів зберегли свої честь і гідність, змогли достойно витримати всі ці нелегкі випробування, що випали на їх долю», - зауважила прес-секретар Президента.

Як повідомлялося, судно “Фаїна” було захоплено піратами 25 вересня минулого року біля берегів Сомалі. У складі екіпажа судна – 17 громадян України.

4 лютого сомалійські пірати отримали 3,2 млн. дол. викупу за український суховантаж з танками та іншим озброєнням на борту.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: