antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко: за сім днів ми маємо вирішити проблему Промінвестбанку

05/11/08
Президент України Віктор ЮЩЕНКО закликає Міністерство фінансів та Міністерство економіки остаточно вирішити проблему «Промінвестбанку».

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЮЩЕНКО заявив під час зустрічі з міністром фінансів Віктором ПИНЗЕНИКОМ та міністром економіки Богданом ДАНИЛИШИНИМ, яка відбулась сьогодні у Секретаріаті Президента.

Президент закликав В.ПІНЗЕНИКА особисто проконтролювати вирішення проблеми «Промінвестбанку». «За найближчі сім днів ми маємо вирішити проблему «Промінвестбанку», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Президент зазначив, що до 14 листопада цей банк отримає «перший фінансовий транш». При цьому він додав, що згідно з даними «Нацбанку», вчора було вперше зафіксовано збільшення вкладів у цей банк. За його словами, «ми зафіксували позиції», і тепер важливо, щоб цей позитивний процес було продовжено.

Як повідомлялося, 30 вересня Національний банк України прийняв рішення про виділення «Промінвестбанку» (ПІБ) стабілізаційного обсягу коштів у вигляді кредитної лінії на загальну суму 5 млрд. грн.

Причиною погіршення фінансового стану ПІБ стала рейдерська атака, що спровокувала дострокове відкликання вкладів населення, а це, у свою чергу, викликало ускладнення при проведенні платежів.

30 жовтня керівник СБУ В.НАЛИВАЙЧЕНКО заявив, що в дестабілізації ситуації в «Промінвестбанку» брали участь «одна з фінансових промислових російських груп» і «громадяни України з депутатським статусом».


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: