antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко знає, хто "примусив" суд призупинити вибори

23/10/08
Президент Віктор Ющенко наголошує, що акти президента на предмет їхньої конституційності розглядаються винятково у Конституційному Суді.

Про це він заявив у інтерв’ю чотирьом іноземним радіокомпаніям у середу, коментуючи ситуацію довкола судів у зв’язку з його указом про позачергові парламентські вибори.

"Акти президента на предмет їх конституційності розглядаються тільки в одному місці – Конституційному суді України. Жоден інший суд будь-якої інстанції не має права ці акти розглядати", - підкреслив Ющенко, передає "Німецька хвиля".

"Чому всі звинувачують президента у тому, що він в рамках Конституції реалізував своє конституційне право? Сьогодні всі рішення судів (про призупинення указу про розпуск парламенту і дострокові вибори) скасовані і, очевидно, це свідчить про те, що президент правий", - зазначив президент.

Ющенко запевнив: "Я добре розумію, як скеровується значна частина нашої судової системи, хто впливав на те, щоб окружний суд приймав таке рішення. Я добре володію ситуацією і розумію, чому суд примусили розглядати це питання".

"На такі речі у правовому полі я показуватиму нації, що Конституція і закон працюють. І якщо відповідні рішення прийняли люди, які пішли хибним, незаконним шляхом, то я зроблю все, щоб такі рішення скасувати", - пообіцяв він.

"Таким чином, з точки зору того, що відбулося за останні 14 днів, це питання проведено через відповідні судові рішення, і як би політично воно не виглядало, на ньому поставлена крапка. Зараз загроза українській демократії, яка полягає у тому, що будуть спонукувані незаконні рішення судів різного рівня, відхилена", - додав президент.

Глава держави зазначив, що в питанні реорганізації судів є конституційна норма, керуючись якою президент утворює суди.

"Але механізм утворення цих судів починається з уряду. Я не можу утворити суд, який не ініціював уряд, точніше міністр юстиції. Президент не може почати процес односторонньо. Якщо є професійна постановка питання про організацію чи реорганізацію суду в системі юстиції, то президент може або прийняти її, або відхилити. Я не можу нічого зробити, поки не маю відповідного подання (від Кабміну) [...]. Я не порушив жодної букви закону", - наголосив Ющенко.

Він також відзначив, що "судова система – одна з найбільш проблемних систем України".

"2/3 людей їй не довіряють. Ключова проблема – це корупція. Пакети про зміни судоустрою уже два роки знаходяться у парламенті. Так, це незалежна гілка влади, але з точки зору її організації є багато засадничих і організаційних проблем, де ми повинні здійснювати реформу. За судову систему президент і уряд не відповідають, і поки ми не зрушимо реформу, у нас дуже часто виникатимуть питання", - сказав він.

Ющенко переконаний: "Те, що відбувається у парламенті з жовтня місяця, - це демонтаж демократичних перетворень і завоювань. І судова система, яка була втягнута у процес не коректним і законним способом, а тим, що одна політична сила має одноосібний вплив на цю модель, стала небезпекою щодо утримання демократичних процесів".


Джерело: Українська правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: