antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Не так давно в СМИ появилась информация о попытке блокировки счетов «ОМОКС» (или даже об их аресте) и это не на шутку взволновало частных инвесторов «Чайки».

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко знає, хто "примусив" суд призупинити вибори

23/10/08
Президент Віктор Ющенко наголошує, що акти президента на предмет їхньої конституційності розглядаються винятково у Конституційному Суді.

Про це він заявив у інтерв’ю чотирьом іноземним радіокомпаніям у середу, коментуючи ситуацію довкола судів у зв’язку з його указом про позачергові парламентські вибори.

"Акти президента на предмет їх конституційності розглядаються тільки в одному місці – Конституційному суді України. Жоден інший суд будь-якої інстанції не має права ці акти розглядати", - підкреслив Ющенко, передає "Німецька хвиля".

"Чому всі звинувачують президента у тому, що він в рамках Конституції реалізував своє конституційне право? Сьогодні всі рішення судів (про призупинення указу про розпуск парламенту і дострокові вибори) скасовані і, очевидно, це свідчить про те, що президент правий", - зазначив президент.

Ющенко запевнив: "Я добре розумію, як скеровується значна частина нашої судової системи, хто впливав на те, щоб окружний суд приймав таке рішення. Я добре володію ситуацією і розумію, чому суд примусили розглядати це питання".

"На такі речі у правовому полі я показуватиму нації, що Конституція і закон працюють. І якщо відповідні рішення прийняли люди, які пішли хибним, незаконним шляхом, то я зроблю все, щоб такі рішення скасувати", - пообіцяв він.

"Таким чином, з точки зору того, що відбулося за останні 14 днів, це питання проведено через відповідні судові рішення, і як би політично воно не виглядало, на ньому поставлена крапка. Зараз загроза українській демократії, яка полягає у тому, що будуть спонукувані незаконні рішення судів різного рівня, відхилена", - додав президент.

Глава держави зазначив, що в питанні реорганізації судів є конституційна норма, керуючись якою президент утворює суди.

"Але механізм утворення цих судів починається з уряду. Я не можу утворити суд, який не ініціював уряд, точніше міністр юстиції. Президент не може почати процес односторонньо. Якщо є професійна постановка питання про організацію чи реорганізацію суду в системі юстиції, то президент може або прийняти її, або відхилити. Я не можу нічого зробити, поки не маю відповідного подання (від Кабміну) [...]. Я не порушив жодної букви закону", - наголосив Ющенко.

Він також відзначив, що "судова система – одна з найбільш проблемних систем України".

"2/3 людей їй не довіряють. Ключова проблема – це корупція. Пакети про зміни судоустрою уже два роки знаходяться у парламенті. Так, це незалежна гілка влади, але з точки зору її організації є багато засадничих і організаційних проблем, де ми повинні здійснювати реформу. За судову систему президент і уряд не відповідають, і поки ми не зрушимо реформу, у нас дуже часто виникатимуть питання", - сказав він.

Ющенко переконаний: "Те, що відбувається у парламенті з жовтня місяця, - це демонтаж демократичних перетворень і завоювань. І судова система, яка була втягнута у процес не коректним і законним способом, а тим, що одна політична сила має одноосібний вплив на цю модель, стала небезпекою щодо утримання демократичних процесів".


Джерело: Українська правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: