antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко зрадів кредиту від МВФ і поставив завдання Кабміну

06/11/08
Президент України Віктор ЮЩЕНКО вітає прийняття радою директорів Міжнародного валютного фонду позитивного рішення про надання Україні стабілізаційного кредиту в обсязі 16,5 млрд. доларів.

Про це йдеться у заяві Президента України у зв`язку з прийняттям МВФ рішення щодо надання Україні стабілізаційного кредиту, розміщеній на офіційному сайті глави держави.

“Я вітаю прийняття радою директорів Міжнародного валютного фонду позитивного рішення про надання Україні стабілізаційного кредиту та висловлюю вдячність директору-розпоряднику Фонду пану Домініку СТРОС-КАНУ, менеджерам і експертам Фонду за підтримку наших дій і планів щодо забезпечення стабільної роботи економіки та фінансової системи держави”, - сказав В.ЮЩЕНКО.

На його переконання, це рішення є сигналом для світової спільноти про підвищення рейтингу довіри до України.

“Допомога з боку МВФ дозволить впевненіше почувати себе діловим колам і, в першу чергу, фінансовому сектору. Національна економіка отримає потужний ресурс для розвитку її пріоритетних напрямів, гарантування ліквідності банківської системи”, - вважає Президент України.

За його словами, проведення рішучої економічної та фінансової політики дозволить Україні не тільки протистояти світовій кризі, але й вийти з неї сильнішими і згуртованішими.

“Потрібні масштабні структурні реформи. На це я націлюю керівництво уряду і Національного банку України”, - наголосив В.ЮЩЕНКО.

Глава Української держави запевнив, що реалізація антикризових заходів перебуватиме під його постійним контролем.

Як повідомляв УНІАН, Міжнародний валютний фонд сьогодні схвалив рішення щодо виділення Україні стабілізаційного кредиту у обсязі 16,5 млрд. доларів США.

Програма розрахована на два роки, і МВФ готовий терміново направити Києву 4,5 млрд. доларів.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: