Про це може йтися на зборах власників єврооблігацій державного холдингу НАК "Нафтогаз України", який триватиме в Лондоні, пише в понеділок газета ""Дело""..." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


З "Нафтогазу" можуть вимагати борги

03/11/08
Кредитори "Нафтогазу України" можуть почати вимагати дострокового погашення його боргів.

Про це може йтися на зборах власників єврооблігацій державного холдингу НАК "Нафтогаз України", який триватиме в Лондоні, пише в понеділок газета ""Дело"".

Аналітики очікують, що в цьому документі буде оголошена крос-дефолт (вимога негайно погасити борги) "Нафтогазу" у розмірі 2,4 мільярди доларів. Причина такої вимоги — газовий монополіст дотепер не надав фінансову звітність за 2007 рік.

Державний монополіст уже тричі просив кредиторів надати відстрочку в опублікуванні фінансових даних за минулий рік.

Відсутність фінансової звітності вже насторожила кредиторів компанії. Так, за повідомленнями ЗМІ, у наданні кредиту НАКу недавно відмовив давній кредитор Дойче Банк. Не вплинули на позитивне рішення щодо української компанії і гарантії "Газпрому".


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: