Цього дня згадують або наших предків, відомих своїми досягненнями на культурно-літературній ниві  або колишніх діячів компартії, що прославили себе в середині 90х минулого століття, як реформуючі демократи." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


З черговою річницею Незалежності!

25/08/07

Цього дня згадують або наших предків, відомих своїми досягненнями на культурно-літературній ниві  або колишніх діячів компартії, що прославили себе в середині 90х минулого століття, як реформуючі демократи.

Обидва способи недолугі і не можуть слугувати мірилом важливості існування державної незалежності.

Повертаючи свій погляд у минуле, акцент необхідно робити на іменах військових менеджерів, PR боссах духовності. Не лише на іменах тих, хто оспівували героїв. А в першу чергу тих, що боролись, створювали, перемагали і досягали поставленої мети.

Оцінка діяльності в часи незалежності колишніх секретарів-референтів, кур’єрів та клінерів від компартії лежить в площині кримінального кодексу. Інакше дуже важко назвати демократичними досягненнями здачу ядерної зброї, невирішені проблеми розміщення іноземного флоту, розвал оборонки під рукоплескання американців.

Ми започатковуємо нові традиції вшановування справжніх героїв Незалежності.

Людей, яку пережили шок відбору прабатьківських земель і введення кріпацтва. Героїв, що винесли розкуркулення та голодомор. Особистостей, що виживають не дивлячись на податкові преси і протидію державних установ.

Герої незалежності - це Ви, панове підприємці.

16 років правління країною, що були спрямовані проти Вас лише зміцнили сильних і відсіяли слабодухих.  16 років роздачі хабарів  допомогли Вам усвідомити, що все, що має назву «держава» тримається на Ваших плечах.

16й рік знищення власників висуває задачею №1 введення права недоторканості приватної власності, майна та помешкання. Право боронити власну частину незалежної України забезпечити законом на володіння зброєю. Ці права такіж древні, як і наша мова.

Вітаємо Вас, підприємці і власники, з Вашим святом!Источник: ANTIRAIDER.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: