antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


З п’ятого разу захоплено приміщення Інституту «Республіка»

16/10/08
У ніч із 14 на 15 жовтня кількадесят представників невідомої приватної охоронної фірми виламали двері та увірвались до приміщення за адресою вул.Горького, 12-б у місті Києві, яку з 1997 року займає правозахисна організація Інститут «Республіка». Про це «Телекритику» повідомив член правління організації Володимир Чемерис.

 Міліція спостерігала за подіями і не втручалась у них. Присутні в офісі представники Інституту «Республіка» не чинили опору нападникам.
 Організатором захоплення пан Чемерис називає народного депутата від Партії регіонів Василя Грицака, помічники якого разом із державними виконавцями супроводжували співробітників охоронної фірми. Це вже п’ята спроба захоплення приміщення Інституту «Республіка». Минулого року Київська міська рада передала це приміщення депутату Грицаку. Це рішення «Республіка» оспорює в суді, вважаючи, що воно суперечить Закону України «Про оренду державного і комунального майна». Як стверджує Володимир Чемерис, представники пана Грицака почали діяти, не дочекавшись завершення розгляду справи в суді.

 23 жовтня під час з’їзду Партії регіонів представники Інституту «Республіка» та інших громадських організацій планують пікетувати місце проведення заходу, вимагаючи від Партії регіонів вплинути на Василя Грицака.


Джерело: Телекритика
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: