antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


За місяць в Україні закрилося більш як 500 аптек

28/11/08
З 17 жовтня по 18 листопада в Україні закрилося більш як 500 аптек. Про це повідомили в Державній службі лікарських засобів і виробів медичного призначення (ДСЛЗВМП), пише сьогодні газета "Дело".

В результаті було звільнено 2,5 тисячі співробітників і ще кілька тисяч відправлено у неоплачувані відпустки.

У Держслужбі пояснюють таку ситуацію обмеженням максимальної націнки на ліки, яку уряд увів трохи більше місяця тому. Як пише видання, тепер при оптовому продажі надбавка не може перевищувати 15%, а при роздрібному - 20%. Такі правила поширюються на весь асортимент лікарських засобів, що складається з 9 тисяч найменувань, включаючи вітаміни, лікувальну косметику та інші препарати, які приносять аптекам найбільший прибуток. Раніше держава регулювала націнки тільки на групу життєво важливих препаратів (1,4 тисячі найменувань).

Видання зазначає, що учасники фармацевтичного ринку вважають, що Кабмін встановив дуже маленьку рентабельність на ліки. "Нормальна націнка для роздрібного продажу 28-31%", - вважає голова Миколаївської фармацевтичної асоціації Олена ПРУДНИКОВА. На думку представників ДСЛЗВМП, у сільських населених пунктах вона має бути ще вище - близько 35%.

Як наслідок, стверджує прес-секретар ДСЛЗВМП Олена ЛИЦОЄВА, зараз аптеки заробляють тільки за умови великого товарообігу або на продажі дорогих імпортних ліків. "Вилучаються (з продажу) дешеві ліки, а це в першу чергу вітчизняна продукція", - пояснює вона.

В результаті українські виробники скорочують обсяги свого виробництва. "Ми зараз випускаємо менше лікарських препаратів, - повідомив керівник прес-служби Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу Василь МАНЬКО. - Головна причина в тому, що дистриб`ютори перестали нам платити".

Як повідомляв УНІАН, уряд 10 вересня прийняв постанову, яка, за словами прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО, "починає системні реформи в цій галузі, - причому від моменту контролю якості, імпорту, регламентації та цін і, безумовно, повної відповідальності за порушення цих речей".

У жовтні голова Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Геннадій ПАДАЛКО заявив, що уряд розширив перелік ліків, які підлягають державному регулюванню цін і має намір створити держреєстр граничних торгових надбавок цін на лікарські засоби.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: