antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


За позовом прокуратури столиці державне майно повернуто Мінтрансу

27/12/10

Прокуратурою м. Києва за зверненням Державного підприємства «Адміністрація річкових портів» була проведена перевірка щодо законності набуття права власності ВАТ «Київський річковий порт» на державне майно, а саме річкові судна, які розташовані в пристанях м. Вінниця та м. Могилів-Подільський.

За результатами перевірки прокуратурою міста пред’явлено позов в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв’язку України до Відкритого акціонерного товариства "Київський річковий порт", Інспекції Головного державного реєстратора флоту, Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства про визнання права власності, зобов’язання повернути державі річкові судна та визнання недійсними свідоцтв про право власності на річкові судна.

Рішенням Господарського суду м. Києва від 19.11.2010 за результатами розгляду справи за вказаним позовом прокуратури м. Києва визнано право власності держави в особі Міністерства транспорту та зв’язку України на 11 річкових суден, серед яких 3 теплоходи,  5 барж, 2 буксири та земснаряд.

Крім того, зазначеним рішенням зобов’язано ВАТ “Київський річковий порт” повернути державі в особі Міністерства транспорту та зв’язку України 11 річкових суден пристаней “Вінниця” та “Могилів-Подільський” шляхом передачі їх Державному підприємству “Адміністрація річкових портів”.
 
Джерело: Прес-служба Прокуратури міста Києва

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: